poster

Robotics;Notes (TV seriál)

 • Japonsko

  ロボティクス・ノーツ

 • USA

  Robotics;Notes

Animovaný / Drama / Komedie / Mysteriózní / Sci-Fi

Japonsko, 2012, 22x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Zíza
  ***

  Ze začátku to byla poměrně nuda, až jsem se bála, že to nedokoukám do konce. Ale během té docela nezáživné nudy točící se kolem stavění robota v rámci školního kroužku občas vykouklo zajímavé pozadí, na kterém příběh sem tam uklouzl. Nakonec je to úplně průměrné anime, které nemá otravného-ubrečeného hlavního hrdinu (to je plus!). Také nemám moc kladný vztah k robotům, takže i kvůli tomu jsem si to zřejmě neužila tolik jako lidé, kteří je mají rádi. Pomalé anime, které miniaturními kroky graduje, až nakonec vrcholí záchranou světa. Tak jako vždy.(28.1.2016)

 • seth82
  ***

  Skvelá animácia, dobrá hudba, zaujímavá zápletka, ale stále sa to nechytá na Steins Gate a Chaos Head. Steins Gate jednoducho nastavil latku poriadne vysoko vo všetkých aspektoch a tento výtvor sa síce snaží, no niečo mu chýba, vrátane detailnejšieho rozvoja postáv. Škoda, potenciál to malo.(14.4.2013)

 • DaweForeman
  ***

  Lepší tři hvězdy. Tohle anime mě celkem překvapilo. Myslel jsem si, že to bude další obvyklé anime ze školního života a klubových aktivit, ale vůbec jsem nečekal, že by se rozjela i další rovina a to určitá konspirace. Tohle by mohlo být i hodnoceno lépe, kdyby udělali lepší konec a anime se celkově chovalo dospěleji. Nejvíce se mi ale líbila Frau, protože tam vždy hodila nějakou ultra hlášku, že se člověk válel doslova po zemi :D . Trochu mi to připomínalo Cikády tou svou mysteriózností, ale do toho to má ještě daleko. Ale přesto to mělo slušnou úroveň. Animace je celkem dobrá a hudební stránka průměrná.(5.7.2014)