Seriál o tajemných zdravotních případech, při kterých hrály úlohu parazity, bakterie a viry, schopné ovládnout a zničit tělo člověka. (oficiální text distributora)

marrrrian

Kto na to narazí pri prepínaní medzi tv stanicami, nič nepokazí, ak ostane pri tom. Forma klasická - šablónovité striedanie výpovedí doktorov a pacientov prekladané rekonštrukciami udalostí, čo je v dnešnej masovej produkcii populárno-zábavných dokumentov od Discovery bežné - ale nutno povedať, že občas to nie je na škodu. Vďaka tomu sa v rozumnom čase stihnú zhrnúť všetky fakty, dosiahnuté poznatky a výsledky a ide sa ďalej. Takže celkom pútavé a rozhodne obohacujúce. ()

muti

Mne sa štýl rozprávania páčil - americká rodinka si jedného krásneho dňa začína všímať prvé príznaky. Nasadia klasickú liečbu, prípadne sa to snažia vyležat. Nuž stav sa zhoršuje a napokon treba ísť k doktorovi. Skôr či neskôr sa na diagnózu príde a tá je šokujúca. S rodinou a ich rozprávaním sa posúvame ďalej k liečbe a prichádzajú už aj komentáre lekárov. Nie každý príbeh má happy end, aj keď divák spolu s rodinou dúfa v uzdravenie. Štýl rozprávania môže byť šablónovity avšak je logicky a chronologicky a ako to býva zvykom - aj osobný. ()

Colonist

Takové "Vteřiny před katastrofou" z medicínského prostředí. Je fascinující a zároveň děsivé, co všechno venku na člověka číhá a co mu to může v těle způsobit za paseku. U některých případů na to čučím s hubou dokořán a hlava mi to nebere. Hrané rekonstrukce a výpovědi účastníků jsou mnohdy melodramatické, ale mně to nevadí, jelikož mě osobně tento dokumentární seriál neskutečně baví. Je to dobře udělané. Není to ovšem nic pro slabé žaludky a hypochondry :-) . ()

agassi68

Američania zvyknú pliesť z hovna bič a tento seriál nie je výnimkou. 15 minútový blok natiahnu na hodinu a to je to, čo mi na dokumentoch Made in USA vadí najviac.. ()