Seriál o tajemných zdravotních případech, při kterých hrály úlohu parazity, bakterie a viry, schopné ovládnout a zničit tělo člověka. (oficiální text distributora)

muti

Mne sa štýl rozprávania páčil - americká rodinka si jedného krásneho dňa začína všímať prvé príznaky. Nasadia klasickú liečbu, prípadne sa to snažia vyležat. Nuž stav sa zhoršuje a napokon treba ísť k doktorovi. Skôr či neskôr sa na diagnózu príde a tá je šokujúca. S rodinou a ich rozprávaním sa posúvame ďalej k liečbe a prichádzajú už aj komentáre lekárov. Nie každý príbeh má happy end, aj keď divák spolu s rodinou dúfa v uzdravenie. Štýl rozprávania môže byť šablónovity avšak je logicky a chronologicky a ako to býva zvykom - aj osobný. ()

Colonist

Takové "Vteřiny před katastrofou" z medicínského prostředí. Je fascinující a zároveň děsivé, co všechno venku na člověka číhá a co mu to může v těle způsobit za paseku. U některých případů na to čučím s hubou dokořán a hlava mi to nebere. Hrané rekonstrukce a výpovědi účastníků jsou mnohdy melodramatické, ale mně to nevadí, jelikož mě osobně tento dokumentární seriál neskutečně baví. Je to dobře udělané. Není to ovšem nic pro slabé žaludky a hypochondry :-) . ()

agassi68

Američania zvyknú pliesť z hovna bič a tento seriál nie je výnimkou. 15 minútový blok natiahnu na hodinu a to je to, čo mi na dokumentoch Made in USA vadí najviac.. ()

Homerking

Na TLC zrovna běží osmá série, příběh dámy se zapomenutým chirurgickým nástrojem ve vagíně byl vskutku výživný nebo ze starších epizod senior kterému v plíci začal klíčit hrášek, jinak se zde setkáte s různými druhy parazitů . ()

marrrrian

Kto na to narazí pri prepínaní medzi tv stanicami, nič nepokazí, ak ostane pri tom. Forma klasická - šablónovité striedanie výpovedí doktorov a pacientov prekladané rekonštrukciami udalostí, čo je v dnešnej masovej produkcii populárno-zábavných dokumentov od Discovery bežné - ale nutno povedať, že občas to nie je na škodu. Vďaka tomu sa v rozumnom čase stihnú zhrnúť všetky fakty, dosiahnuté poznatky a výsledky a ide sa ďalej. Takže celkom pútavé a rozhodne obohacujúce. ()