Zlatá zima

Scénografie:

Alexa Roland

Kostýmy:

J.D. Koumendakis

Když na vás rodiče nemají čas a vy nechcete trávit čas o samotě, vezmete zajisté za vděk i ne zcela slušnou partou malých kriminálníků. Hlavní hrdina Oliver se ale díky tomu seznámí s pěticí malých roztomilých štěňátek zlatého retrívra, kterým se pokouší najít jejich maminku, jež byla odvezena do útulku. Jedná se o docela milý vánoční rodinný film s mluvícími pejsky, který není tak špatný, jak jsem se obával. Film měl dobrou zápletku, nechybělo ani trochu napětí a sympatičtí herci už jen dotvořili celkové příjemné vyznění celého filmu. To, že se divák samozřejmě dočká šťastného konce netřeba ani dodávat, to je u tohoto typu filmu už zřejmě samozřejmostí. Samozřejmě neočekávejte od filmu nějakou přílišnou originalitu, stačí jenom přistoupit na nápad tvůrců a potom se budete dobře bavit, i když je evidentní, že film zaujme asi především dětské diváky a milovníky pejsků. Rozhodl jsem se nakonec filmu udělit průměrné hodnocení v podobě tří hvězd.(13.1.2014)

Film sice není nijak zvláštní. Takový obyčejný filmeček pro děti. Ale ta štěňátka jsou strašně roztomilá! A také je pěkně natrikované, když pejsci mluví(2.4.2016)