Reklama

Reklama

Zlatá zima

  • USA Golden Winter
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Chlapec a jeho nejlepší přátelé – smečka mluvících zlatých retrívrů pomáhají zastavit bankovní loupež v době Vánoc.Mladý Oliver má zaneprázdněné rodiče, kteří na něho nemají čas. Dává se proto dohromady s gengem svých vrstevníků, aby nebyl tak sám. Když v opuštěném domě, kam se geng vloupal, nalezne štěňata zlatého retrívra, nedokáže se přimět je prodat, jak to chce šéf gengu a je odhodlaný najít jejich mámu, která byla odvezena do útulku. Posléze zloděj zatáhne členy gengu do svých plánů na vánoční vyloupení banky a zdá se, že situaci by mohl zachránit jen Oliver. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

freddy 

všechny recenze uživatele

Když na vás rodiče nemají čas a vy nechcete trávit čas o samotě, vezmete zajisté za vděk i ne zcela slušnou partou malých kriminálníků. Hlavní hrdina Oliver se ale díky tomu seznámí s pěticí malých roztomilých štěňátek zlatého retrívra, kterým se pokouší najít jejich maminku, jež byla odvezena do útulku. Jedná se o docela milý vánoční rodinný film s mluvícími pejsky, který není tak špatný, jak jsem se obával. Film měl dobrou zápletku, nechybělo ani trochu napětí a sympatičtí herci už jen dotvořili celkové příjemné vyznění celého filmu. To, že se divák samozřejmě dočká šťastného konce netřeba ani dodávat, to je u tohoto typu filmu už zřejmě samozřejmostí. Samozřejmě neočekávejte od filmu nějakou přílišnou originalitu, stačí jenom přistoupit na nápad tvůrců a potom se budete dobře bavit, i když je evidentní, že film zaujme asi především dětské diváky a milovníky pejsků. Rozhodl jsem se nakonec filmu udělit průměrné hodnocení v podobě tří hvězd. ()

Tryskomyš 

všechny recenze uživatele

Film sice není nijak zvláštní. Takový obyčejný filmeček pro děti. Ale ta štěňátka jsou strašně roztomilá! A také je pěkně natrikované, když pejsci mluví ()

Reklama

Galerie (14)

Reklama

Reklama