Hlavnými hrdinami hororového príbehu sú členovia rodiny Chancelorovcov. Matka Maggie a jej syn Cole vyrážajú na cestu potom, čo sa rozlúčili s Coleovým otcom. Počas jazdy sa však stanú obeťami dopravnej nehody. Blízko miesta havárie je iba spustnutá farma. Dvojicu nájde farmár Lukas Walton, ktorý ich vezme na svoju farmu. Matku a syna už nikto nikdy neuvidí.
O osem rokov neskôr dostane otec telefonát od osoby, ktorá tvrdí, že je jeho syn Cole. Najme si preto detektíva, ktorý sa vydáva na miesto, kde jeho rodinu videli naposledy. Detektív zisťuje, že v opustenej krajine sú väčšie tajomstvá, než iba tie súvisiace s nezvestnými osobami. Čoskoro nadobudne presvedčenie, že miestny šerif (Doug Bradley) pred ním čosi skrýva. Tým tajomstvom je Lukas, ktorý vychováva Colea ako svojho vlastného syna. Veci naberajú spád a otázkou je, čo sa stalo s Coleovou matkou Maggie. (Incantator)

Dellamorte odpad!

Tak, k tomuto ( netuším-čomu ) nemám čo dodať a nechám schladiť klávesnicu. Snáď len, že aj takou formou môže uhynúť kedysi " HELLRAISER " ()

George Stobbart odpad!

Otravná, amatérska a hrozne natočená kravina o ženskej, ktorá sa s malým synom vezie na návštevu príbuzných a pritom nabúra jeleňa. Vtedy si ju odchytí starý úchylák, ktorý ju nadroguje, drží ukrytú v baráku a syna si tak nejak prisvojí. To trvá okolo 8 rokov, potom sa syn spamätá, zavolá fotríkovi a pomaly sa rozbieha druhá, pátracia línia filmu. Asi som bol chvíľu masochista, keďže sa mi tento shit podarilo dopozerať do konca. Biedna, nekonečná nuda so smiešnym amatérskym spracovaním. ()