• Thomick

Víte, nesnášim, když ze mě sitcom dělá blbce. Když plejtvá jak umělym smíchem, tak umělym údivem, umělym rozplýváním se a co já vim čim ještě. Jop, je to vlastně celý děsně umělý, vždyť jen ten Louis je nehorázně přepálenej gay! Navrch Sophie Bush, jedna z nejotravnějších hereček současnosti ... má sice dokonalý pozadí, ale jak ji vidim zepředu, tak kvetu (kór když gesty napodobuje Max z 2 Broke Girls, to bych blil). Zkrátka a dobře, po třech dílech odkládám na sitcomový smetiště s očekáváním, že CBS tuhle afektovanou kravinu stejně brzo stáhne (což by se mimochodem Krumholtzovi stalo už podruhý během dvou let, tentokrát zcela po zásluze).(2.11.2012)

• Judy24

Po pilotu jsou pro mě zatím Partners sitcomovou tuctovkou, která kdyby neměla aspoň trochu roztomilého gaye, tak by se prakticky nedala sledovat. Umělý smích, který jinak úspěšně ignoruju, mi tady strašně překáží, protože se objevuje v místech, která mi nepřipadají ani trochu vtipná. Uvidím, co druhá epizoda, ale žádnou jiskřičku naděje jsem zatím neobjevila. EDIT: Druhou epizodu jsem nedokázala ani dokoukat. Myslím, že to mluví samo za sebe.(27.9.2012)

Uf, pilot a chápal jsem, proč nebyl seriálu poskytnut větší prostor, než oných 13x20 minut. Excentrický Michael Urie - nesympatická kopie Hayesova Jacka z Willa a Grace, nevýrazný David Krumholtz - ten by neutáhl ani prázdnou kárku z kopce, plastová figurka Supermana Brandon Routh - to snad ani není herec a ultrasexy Sophia Bush - ne, na tu se člověk nedokáže zlobit. Tuctovost, šeď, jednoduchost. Díl druhý, třetí, šestý, desátý.....nevím jestli šlo o sílu zvyku, ale nakonec mi naše rozloučení nezpůsobilo takovou radost, jakou jsem zpočátku očekával.(6.2.2015)

Louis (Michael Urie) a Joe (David Krumholtz), dva nejlepší přátelé, spolu vyrůstali od dětství, jeden je gay, druhý je hetero, založili si společně vlastní architektskou firmu a oba si našli partnery svých snů. Ač je ústřední dvojka jasný "Will" (byť tentokrát na ženy) a "Jack", Will & Grace 2: The Sequel se tak docela nekoná. Zásadní problém spočívá v tom, že seriál se většinu času zaměřuje na Joea a Louise, a z jejich partnerů, rozkošné Ali (nádherná Sophia Bush s nejsexivějším hlasem současnosti) a stoického Wyatta (Brandon Routh) se stávají převážně jenom vedlejší figury bez vlastního příběhu a zápletek. Humor tak víceméně pramení jenom z interakcí mezi dramatickým zženštilým Louisem a obyčejným chlapíkem Joem. To povětšinou stačí na dostatek úsměvů a sem tam i nějakého smíchu, ale bez obměňování schématu (čti: bez prostoru pro Ali a Wyatta) se to poměrně rychle omrzí, bohužel. Partners přesto není vůbec špatný seriál, což dokazují obzvlášť díly, kde je ono schéma alespoň trochu narušeno (Justin Timberlake!!), Urie si svoje kreace očividně užívá, a velké množství dvojsmyslů a slovních hrátek vždycky potěší. Není to top, ale je to hezký průměr, u kterého jsem se nasmál mnohem víc, než během posledních čtyř řad HIMYM nebo kterékoli řady TBBT vyjma druhé, čili zrušení mrzí. PS: Thumbs up za úvodní song. 65%(7.12.2013)

• Pajky3

K tomuhle seriálu jsem se dostal kvůli tomu, že na Serialzone měl docela pozitivní ohlasy. Tak jsem ho začal stahovat s tím, že se v budoucnu podívám. A nyní nastal ten čas. Dostal jsem se k tomu samozřejmě až poté co ho zrušili, takže to zabralo jen jedno nudné pracovní odpoledne. Tohle je pro mě prototyp seriálu, nebo přesněji sitcomu, který se mi ani trochu nelíbí. Nejvíc mě irituje umělý smích v pozadí a kdybych ho náhodou přežil, tak by mi tentokrát vadilo i obsazení. Gay je až moc gay a díky tomu i jeho nejlepší kamarád na mě taky působí jako gay. Nevadí, že řeší zásnuby. Zpátky k tomu smíchu, vážně je ho tam tolik, že si takovou četnost snad ani odjinud nepamatuju a ten smích tak i zůstane jedinou věcí, kterou si z tohoto seriálu zapamatuju. A mimochodem z Davida Krumholze se nám stává nový Tyler Labine, letos je to podruhé za sebou co jeho seriál šel tak rychle do kopru (Playboy Club). Tentokrát však oprávněně.(6.8.2013)