poster

Parťáci (TV seriál)

 • USA

  Partners

Komedie

USA, 2012, 13x20 min

 • MoiJe
  *

  Pilot posobi velmi neohrabane a neoriginalne. Mozno by som jemnu podpriemernost celku prekusla, ale nijak raz som sa nedokazala zmierit s hereckymi predstavitelmi partnerov ustrednej kamaratskej dvojce, to kto sakra robil casting? Oboch poznam z inych serialov a filmov (a nic proti nim) a pripada mi, ze sa s niekym stavili, ci im niekto uveri aj taketo kompletne ine postavy, nez na ake sa hodia.(26.9.2012)

 • Sagara
  ***

  Potenciál to má, aj keď pilotná časť slabá a moju pozornosť si získala iba Sophia Bush. Práve kvôli nej verím a dúfam, že sa to podstatne zlepší. UPDATE: Postupne sa to zlepšovalo a môžem povedať, že zatiaľ pri posledne odvysielanej časti som sa veľmi bavil. Postavy mi začali prirastať k srdcu a zrazu BUM. Koniec, zrušenie. Škoda :((27.9.2012)

 • freddy
  ****

  Po zhlédnutí kopletního seriálu, neboli všech 13 dílů, které byly natočeny, musím konstatovat, že tohla byla příjemná oddychovka, která si dokázala udržet můj zájem i mou pozornost, a u které jsem se dokázal i párkrát pobavit. Sice se nejedná o originální sitcom, ale je to sitcom, který dokáže pohladit po duši a navnadit dobrou náladu. Postavy jsou více než příjemné, řada situací, do nichž se hlavní hrdinové dostávají, je velice úsměvná, a vůbec celkově mi dokázal seriál přirůst k srdci a mrzí mě, že se nedočkal více dílů. Pokud bych měl jmenovat nejvtipnější postavu celého seriálu, tak bych zřejmě vybral Aliinu sestřenici Renatu, která pomáhá Ali v obchodě, a která je opravdu tak zvláštní, že dokáže pobavit už jen svým chápavě nechápavým pohledem, a ač se jedná o postavu vedlejší, která neúčinkuje ve všech dílech, přesto je to postava výrazná a geniálně napsaná a zahraná. Pokud bych měl vybrat z ústřední čtveřice hlavních postav postavu, která mi nejvíce přirostla k srdci, tak by to byl asi zdravotní bratr Wyatt, který je za všech okolností chápavý, milý, usměvavý, a snad nikdo a nic ho nedokáže rozhodit. Když bych měl seriál nějak celkově zhodnotit, tak těch zhruba 260 minut s tímto seriálem strávených mi za to opravdu stálo a užil jsem si to. Parťáci ode mne nakonec získávají čtyři hvězdy, do pětihvězdičkových kultovních sitcomů přece jen tomuto sitcomu něco málo chybí, respektive nemá tolik dílů, aby mě přesvědčil o tom, že se těm ostatním kultovním sitcomům svou kvalitou vyrovná.(10.5.2013)

 • Thomick
  *

  Víte, nesnášim, když ze mě sitcom dělá blbce. Když plejtvá jak umělym smíchem, tak umělym údivem, umělym rozplýváním se a co já vim čim ještě. Jop, je to vlastně celý děsně umělý, vždyť jen ten Louis je nehorázně přepálenej gay! Navrch Sophie Bush, jedna z nejotravnějších hereček současnosti ... má sice dokonalý pozadí, ale jak ji vidim zepředu, tak kvetu (kór když gesty napodobuje Max z 2 Broke Girls, to bych blil). Zkrátka a dobře, po třech dílech odkládám na sitcomový smetiště s očekáváním, že CBS tuhle afektovanou kravinu stejně brzo stáhne (což by se mimochodem Krumholtzovi stalo už podruhý během dvou let, tentokrát zcela po zásluze).(2.11.2012)

 • ABLABLABLA
  *

  Tak jo. 6. díl za mnou a sice se na to stále dívám, protože v úterky nemám školu a těch seriálů, co se vysílá je málo, ale je to nijaké. Není to ničím zajímavé, herci jsou sice fajn, ale ty klišé a trapné fórky, které nejsou vtipné to nějak nevynahradí. Za herce 1* a za to, že se na to při velké nudě dá dívat, ale prosím, nenatáčejte další sérii.(23.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace