Potenciál to má, aj keď pilotná časť slabá a moju pozornosť si získala iba Sophia Bush. Práve kvôli nej verím a dúfam, že sa to podstatne zlepší. UPDATE: Postupne sa to zlepšovalo a môžem povedať, že zatiaľ pri posledne odvysielanej časti som sa veľmi bavil. Postavy mi začali prirastať k srdcu a zrazu BUM. Koniec, zrušenie. Škoda :((27.9.2012)

Ne že by tvůrčí dvojice Kohan + Mutchnick měla na výdrž svých seriálů od dob fenomenálního Will & Grace smůlu, ale když během šesti let už třetí sitcom nepřežije první sezónu, začne jednomu vrtat hlavou, kde je chyba. Partners přitom vůbec nepůsobí špatně a když si divák zvykne, že se některé aspekty právě WaG silně podobají, jde nakonec o příjemnou vypínačku, která funguje hlavně díky perfektnímu castingu. Michael Urie je poděs, který se třeba takovému Seanu Hayesovi nevyrovná, ale bezchybným timingem a šikovně psanými hláškami jeho Louis rozesměje doslova v každé epizodě. Druhým tahounem je i přes relativně málo prostoru Brandon Routh. Jeho "frozen Superman" je sice psaný hodně specificky, ale i díky překvapivě uvěřitelnému výrazu nevinného jelimánka funguje na jedničku. Zamrzí, že větší prostor (a rozvoj pro svůj charakter) nedostala má milovaná Sophia Bush jakožto jediná ústřední žena, ale nemůžu mít všechno. Proč ale nakonec hodnotím relativně nízko? Silnější díly se střídaly s těmi lehce slabšími, ale závěr těžce zklamal. Scénáristé očividně věděli, že jim studio zamezilo v dalších snahách, ale to jim nebránilo zakončit celý počin zbytečně otevřeným a bohužel i klišovitým způsobem. Už už jsem byl připraven vystřelit v hodnocení o schůdek směrem nahoru, ale takhle zbytečnou pachuť si Parťáci skutečně nezasloužili.(20.11.2013)

Uf, pilot a chápal jsem, proč nebyl seriálu poskytnut větší prostor, než oných 13x20 minut. Excentrický Michael Urie - nesympatická kopie Hayesova Jacka z Willa a Grace, nevýrazný David Krumholtz - ten by neutáhl ani prázdnou kárku z kopce, plastová figurka Supermana Brandon Routh - to snad ani není herec a ultrasexy Sophia Bush - ne, na tu se člověk nedokáže zlobit. Tuctovost, šeď, jednoduchost. Díl druhý, třetí, šestý, desátý.....nevím jestli šlo o sílu zvyku, ale nakonec mi naše rozloučení nezpůsobilo takovou radost, jakou jsem zpočátku očekával.(6.2.2015)

• Judy24

Po pilotu jsou pro mě zatím Partners sitcomovou tuctovkou, která kdyby neměla aspoň trochu roztomilého gaye, tak by se prakticky nedala sledovat. Umělý smích, který jinak úspěšně ignoruju, mi tady strašně překáží, protože se objevuje v místech, která mi nepřipadají ani trochu vtipná. Uvidím, co druhá epizoda, ale žádnou jiskřičku naděje jsem zatím neobjevila. EDIT: Druhou epizodu jsem nedokázala ani dokoukat. Myslím, že to mluví samo za sebe.(27.9.2012)

• Pajky3

K tomuhle seriálu jsem se dostal kvůli tomu, že na Serialzone měl docela pozitivní ohlasy. Tak jsem ho začal stahovat s tím, že se v budoucnu podívám. A nyní nastal ten čas. Dostal jsem se k tomu samozřejmě až poté co ho zrušili, takže to zabralo jen jedno nudné pracovní odpoledne. Tohle je pro mě prototyp seriálu, nebo přesněji sitcomu, který se mi ani trochu nelíbí. Nejvíc mě irituje umělý smích v pozadí a kdybych ho náhodou přežil, tak by mi tentokrát vadilo i obsazení. Gay je až moc gay a díky tomu i jeho nejlepší kamarád na mě taky působí jako gay. Nevadí, že řeší zásnuby. Zpátky k tomu smíchu, vážně je ho tam tolik, že si takovou četnost snad ani odjinud nepamatuju a ten smích tak i zůstane jedinou věcí, kterou si z tohoto seriálu zapamatuju. A mimochodem z Davida Krumholze se nám stává nový Tyler Labine, letos je to podruhé za sebou co jeho seriál šel tak rychle do kopru (Playboy Club). Tentokrát však oprávněně.(6.8.2013)