Reklama

Reklama

Hurá do pravěku!

  • Jižní Korea Daino taim (více)
Trailer 2

Tihle tři umí natropit nejednu neplechu a ani dnes nezůstanou pozadu. Společně s nimi zažijeme dobrodružství staré 65 milionů let. Splňte si svůj sen! Připoutejte se, stroj času vyráží na cestu! Ernie, Max a Julia se ocitají v hnízdě toho nejhoršího z nejhorších. T-rexe! K jejich překvapení se nestanou potravou, ale jsou bráni jako mláďata a tak začíná jejich dobrodružství! Budou čelit prehistorickým monstrům a nebezpečí na každém kroku aby si zajistili návrat zpět do své doby. Naštěstí nebudou sami, protože potkají spousty zajímavých stvoření a s nimi není o zábavu nouzi. Podaří se Erniemu, Maxovi a Julii bezpečně vrátit domů? To zjistíte, ale teď... (Intersonic)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (26)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Takový celkem obyčejný film, který nemá překvapivý děj, nemá překvapivý závěr a snaží se hodně moralizovat o tom, jak je rodina důležitá. Netvrdím, že to jsou špatné hodnoty, jen to je už celkem nuda. Grafická stránka spíše fajn, humor spíše dětinský, prostě další animák, který celkem snadno zapadne. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Boooring!!!! Veľmi nezaujímavá a nudná rozprávka, ktorá nepoteší ani len vzhľadom a dokonca si myslím, že aj pre tých, ktorým je to určené (teda deti do 5 rokov) to musí byť dosť nezáživné. Animácie boli celkom fajn, ale prevratné teda určite nie. A celkovo tie nápady sa mi veľmi nepáčili, napr. už toľko omieľaný ružový T-Rex....WTF? Slabý podpriemer. 35 % ()

Reklama

Jano... 

všechny recenze uživatele

Na začiatok musím povedať, že vidieť tento film nebol tak celkom môj nápad... pretože, čo sa mňa týka, ružový tyranosaurus škeriaci sa z plagátu ma odplaší s väčšou istotou ako kúpajúcich sa ľudí v mori trojuholníková plutva... Ale videl som, prežil som a musím o tom niečo povedať. Príbeh nebol ktoviečo, mal síce pár zaujímavých bodov, no väčšinu s gráciou zabil komentár hlavnej postavy (videné s SK dabingom), ale som si istý, že byť tak mladší o pár rokov, páčilo by sa mi to (možno trochu) viac. Posolstvo o matkách a deťoch nebolo celkovo zlé, ale ja obecne podobné zápletky nemusím a myslím, že to dostalo viac priestoru ako muselo. A príbehy z dinosaurieho sveta o "sarchošoch," dinosaurých matkách, sirotách a vyhynutí boli prinajlepšom priemerné, no prekvapilo ma, koľko pravekých vychytávok (perie na malom tyranosaurovi...) v nich bolo vopchatých. Vtipy boli väčšinou hluché ako polená, ale 2-3x som sa úprimne zasmial. Takže celkovo... ľahký podpriemer. Čo ma však ešte celkom prekvapilo, bola animácia. Vzhľadom k roku výroby som čakal (oveľa) viac. ()

marek29 

všechny recenze uživatele

Ten název docela sedí, protože leda citově rozhašená matka po porodu bude mít asi zážitek z této podívané pro děti větší, než my všichni ostatní. Totálně neoddiskutovatelná záležitost pro mladší diváky. Logické nesrovnalosti proto nemá cenu vypočítávat, neboť by to mělo stejnej smysl jako dupat do kaluže a divit se tomu, že to cáká všude kolem 😒 Animák pro děti s nicméně nevšední grafikou, téma: klasická cesta do historie a zase z5. Pustil jsem si to jen z velké filmové nudy na Mallorce, jinak bych to doporučil snad jen dětem. S trochou nadsázky a uznáním průměrnosti i na poměry pohádek 2,44 z 5.. Na víc tu potenciál opravdu není. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Takže, jste dítě. Máte rádo dobrodružství. Zajímají vás "strašní ještěři". Je vám do deseti let. Nejste zase úplně nároční a tudíž vás neurazí růžový Tyrannosaurus rex s mateřskými sklony. Poté si troufnu tvrdit, že jste na dobré adrese. Barevné prehistorické dobrodružství spíše pro menší. Zastavil bych se u slova "nejmenší": Prosím vás, mohl by mi někdo vysvětlit, proč v každém animáku, kde vystupují jakákoliv zvířata si nějaké musí odskočit na onen svět (v tomto případě pouze několikaminutová krvelačná bitka)? Myslím, že realita všedního života (tady boj dobra se zlem) lze vykreslit i jiným způsobem. Ale zpátky. Já osobně bych se snažil alespoň trochu zachovat reálné kontury pravěkých obyvatel (bylo by to i svým způsobem poučné).....ale co už s realitou na šestileté dítě. Jinak rozhodně pohodový pranimák, spíš než celorodinná pixárovka, tak ve stylu Minimaxu....za zhlédnutí určitě stojí! ()

Galerie (34)

Reklama

Reklama