Hurá do pravěku!

Dino Time

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jižní Korea / USA, 2012, 81 min

• kaylin

Takový celkem obyčejný film, který nemá překvapivý děj, nemá překvapivý závěr a snaží se hodně moralizovat o tom, jak je rodina důležitá. Netvrdím, že to jsou špatné hodnoty, jen to je už celkem nuda. Grafická stránka spíše fajn, humor spíše dětinský, prostě další animák, který celkem snadno zapadne.(10.11.2016)

Ja hlasuju za moje deti, kterym je to urceny (3 a 5 let), kterym se to libi (narozdil od vlazne prijatyho Ledovyho kralovstvi) a chcou to poustet porad dokola!! Je mne uplne u .... jestli je tam ruzovej tyranosaurus a mym detem taky, chci jim poustet filmy podle jejich prani, a ne, co ma kladny hodnoceni... "treba Tim Burton ma mezi animakama fakt nekolik super hodnocenych kousku, ideal pro maly deti, po nich budou sladce usinat!" Mam pocit, ze vetsina hodnoticich nepochopila rozdil ve filmech pro ne a pro deti, takze at jdou fnukat nekam jinam.(18.11.2014)

Opravdu pěkný. A proč takové hodnocení? Protože mě tenhle film zabavil v opravdu pochmurné a nudné chvíli mého života.Byl jsem hrozně znuděný a nemohl sem vyhrabat žádný pořádný film co by stál za to a teď je tu tohle. Na první pohled nic moc ale jak mě to vracelo do let kdy sem byl malý děcko tak mi to dost zvedlo náladu. U takovýchhle filmů mi je smutno že nejsem malej capart, pro ně to muselo být opravdu úžasný film. Chápu že se někomu nemusí líbit červený dinosaurus s řasami co chrání a kamarádí se s ostatními dinosaury ale mě to přišlo roztomilý. Mě ten film zabavil a líbil se mi a proto dávám takové hodnocení.(5.11.2014)

• Tuax

Animák pro nejmenší, nebo minimálně pro hodně mladé diváky. Přišlo mi to jako moc velká vymývárna mozku spoustou záměrných nesmyslností na efekt. Sice děti pobaví, ale taky naočkuje přílišnýma ptákovinama. Ze všeho nejvíce mi vadil hlavní hrdina, který byl dost otravný nepříjemný. I když se pak docela snažil, tak už to nezachránil. Jeho ségra byla o poznání lepší. No a třetí do party, ten jako by tam nebyl, jeho jediným smyslem pro existenci v tomhle bylo to, že je přivedl ke stroji času, jinak zbytečná postava. Mama a tata v rámci možností ušli. Dinové až moc pohádkoví, ale to se dá brát s ohledem na věkovou skupinu kam to bylo nejspíše směrováno. Líbila se mi hudba, ale do tohohle příběhu a světa mi nepasovla, což nic nemění na tom, že se mi líbila. Celkově slaboučký animák, ale zase ještě stále koukatelný.(3.1.2016)

Ja mám animáky jednoducho rád (najmä ako protiklad k hororom - tie mám tiež rád, ale neodbočujme), tento je pre deti tak 5-7 rokov maximum. Každopádne tejto vekovej skupine sú prispôsobené aj dialógy a pomerne jednoduchý dej. Nejakú paralelu k náročnejším animákom je zbytočné hľadať. Hviezda dole za pomerne slabú animáciu nakoľko sa jedná o ročník 2012 - to si mohli dať ozaj viacej záležať. Ružový T-Rex ako starostlivá Mama je podľa mňa skvelý nápad - 1 raz čo som videl t-rexa v kladnej úlohe.(30.12.2014)