Epizody(10)

Martrix

Z animáků mám nejraději Futuramu. Sedí mi humor, postavy jsou skvělé, Bender boží. Griffinovi, nebo Rick a Morty jsem zkusil, ale po dvou epizodách jsem to vzdal. Byl jsem tedy zvědavý na Brickleberry. V dnešní odporně hyperkorektní době je to nejspíš nevysílatelné, protože tvůrci jsou velmi, velmi nevybíraví co se týče homosexuality, rasismu, sexu a vulgarit. Občas jde o fekální a buranský humor, ale v každé epizodě se najde nějaký dobrý fórek. A svým způsobem je to ve skutečnosti korektní...šije se tady do všech, i do bělochů, heterosexuálů... . Bez nadhledu a smyslu pro černý a hrubozrnný humor se neobejdete. Občas je to za hranou...ale to se dá přežít...kvůli scénám, které jsou naopak originální a vtipné to za to stojí. ()

Lachtaan

Brickleberry přišlo znenadání na jedno nepřímé doporučení a okamžitě jsem se dostal do opojení tímhle bizárkem. Banda zdejších dabérů nemůže být úplně normální, ale u tvorby jednotlivých epizod musí panovat strašně dobrá atmosféra. ()

Plechpetr

"Tahle bomba dělá z živých mrtvé. Je to prostě normální bomba." No nemilujte tenhle skvělé sarkastický seriál. :) ()

• Jméno Žvejkal, kterým je oslovený Steve, odkazuje na filmovou sérii Star Wars. (Duoscop)
  • Když Denzel ukládá kanistry s benzínem na korbu auta, tak ty později změní svou polohu. (Duoscop)
  • Steve na mýtině pronese narážku na film Bambi (1942). (Duoscop)