Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Ženy (a obzvláště Vy, které rády trávíte víkendy v New Yorkeru nebo C&A), vítejte. Muži, čelem zad - úvodní epizodu ale klidně ochutnejte, abyste si dokázali představit, jak se vaše drahá polovička musí cítit při společném sledování např. seriálového Spartaka... No vážně: není to úplně špatné, ale ta cílová skupina je tu občas do očí bijící. Kdo jiný by si taky užil historky (i když notně dramatické) z obchodu s oblečením z viktoriánské Anglie, že. Herci ovšem prvotřídní.(21.11.2012)

 • AduskaV
  ****

  Jelikož opravdu miluji příběhy jako je například Pýcha a předsudek či Jane Eyre, tento seriál mě velmi zaujal už po první epizodě. Jsem ráda, že přes veškerou kritiku "necílových" skupin tyto seriály existují. Proč každý večer sledovat kriminálky, když se dá tak příjemně odpočinout u dobového pojetí obchodu, kde samozřejmě nesmí chybět láska, nenávist a intriky.(3.10.2013)

 • raroh

  Nepochopení Zoly.(7.12.2014)

 • Mlle
  *

  Zola, přitom je to červená knihovna, že by za její prostoduchost styděla snad i Rosamunda Pilcher. Pravda, divák realisticky sleduje, jak dravě se obchodníci drali ku moci, přes mrtvoly, jako banda hlupáků, kteří zavrhli cokoli kromě zisku, protože nejsou nadáni schopností vnímat cokoliv jiného. Na to by ale bohatě stačil jeden díl. Romantická linka je plytká, povrchní, v příběhu není ke komu pocítit sympatie.(29.7.2014)

 • nessbeal

  Príbeh o mladej dievčine, ktorá pracuje v obchodnom dome a je uviaznutá v kúzle moderného sveta.(20.10.2012)

 • - Seriál je natočený podľa románu “Au Bonheur des Dames“ (“The Ladies’ Paradise“), ktorý napísal francúzsky naturalista Émile Zola. (Fanita)