Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lmc
  *

  Neztrácejte čas a pusťte si raději Good Wife. Tenhle seriál vypadá jak telenovela co se tváří jako právnický seriál - vhodné možná tak pro puberťačky, jinou cílovou skupinu si nedokážu představit...(13.10.2012)

 • MoiJe
  *

  Pilot: Zmalovana cajocka v cervenom sacku hned asi druhy tyzden ako absolventka v pravnickej firme vyriesi pripad a hlavny sef, kolegovia, klientka i sudca sa z nej idu poskladat. Hrdinka naozaj trochu pripomina kocky z Fairly Legal a Legally Blonde (ako pise IQ Tiqe), len tejto zapalenie sa prejavuje nepomerne otravnejsie a menej zabavne. Akurat uces ma bohatsi. I ked to nie je na odpad, zostal vo mne len neprijemny pocit, ze bud su idioti tvorcovia, alebo si ti myslia, ze su idioti divaci.(4.10.2012)

 • IQ Tiqe
  ***

  Po pilotu: Snad první americký seriál letošního podzimu, který vypadá koukatelně. Nic originálního – právnické prostředí, hlavní hrdinka mladá hezká žena. Jako by CBS zkopírovala Fairly Legal, jen trochu slevili z humoru. Rozdíl je v hlavní hrdince – obě se můžou přetrhnout, aby pomohly neprávem obžalovaným, obě mají vlastí problémy a obě jsou dost ukecané; ale Martina na rozdíl od Kate nepochází z bohaté rodiny, je první rodině s vysokou, ve velké právní firmě je nováček a má přehled o trendech jako Reese v Pravé blondýnce. Uvidíme, co přinesou další díly.(1.10.2012)

 • Gogo333
  **

  Seriál je hrozna nuda, navíc se jedná o nevydařenou kopii již tady zmiňovaných seriálů/filmů. Takže doporučuji šáhnout ke konkurenci případně se podívat na film. U obou se pobavíte daleko víc. Jinak seriál se stal první zrušenou novinkou této sezóny a byl zrušen už po dvou odvysílaných dílech. Celkově bylo natočeno 6 dílu, zbývající čtyři budou ještě odvysílany.(12.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace