poster

Here Comes Honey Boo Boo (TV pořad)

 • Slovensko

  Rodinka úžasných

 • Slovensko

  Uletená rodinka

Reality-TV

USA, 2012, 60 min

Režie:

Mark LaFleur

Hrají:

Alana Thompson
 • joelly01

  Ja jak ted uzivam 3x denne ten Neurexan tak jsem takova "mellow" a priznaky zive mrtve u me zacaly uz predevcirem, kdy jsem za odpoledne dala celou prvni radu "90 Day Fiance". Logicky mohla nasledovat jen Honey Boo Boo. Je to opravdu freak show. Rodina (za kterou by se co do vizaze nestydeli ani mutanti z The Hills Have Eyes nebo Wrong Turn) nesympatickych imbecilu se predvadi v tom kdo si vic krkne, prdne, plivne, slintne.. Takhle ja si predstavuju produkty incestu. No, jinak proste nefalsovana americka "zabava". Jako "nastavovani zrcadla" to asi nejakou vypovedni hodnotu ma, ale stejne mi to prijde zvrhle. Tuhle jsem nekde v novinach cetla, ze ta silena mastodontni matka pry veskere prachy co za to dostavaji dava pry dceram na nejaky fond aby pak mohly studovat na univerzite. Coz je sice chvalyhodne (pokud to teda je fakt pravda), ale silne pochybuju ze by to nektera z tech prasnic dala dal nez skrzeva high school. (Pozn. sledovano prvnich pet epizod z treti rady).(24.10.2014)

 • MrFarmer
  *****

  Horko těžko hodnotit. Odstrašující příklad red-neck familie z amerického zapadákova, kde se nakupuje zásadně za kupóny, vaří z másla a kečupu a grilují se přejetí mývalové. Máma snorlax vychovává dcerku k obrazu svému a stejně tak zbylé 3 obtloustlé, či těhotné dcerunky. Hodně kontroverzní reality show ze života jedné obyčejně neobyčejné obézní rodinky. Druhá série se už méně zaměřuje na ústředního malého spratka, ale víc na maminu, která se chystá vdávat s tatíkem Šugr Bérem, který má sice jen 4 zuby, ale za to dobré srdce...(14.7.2013)

 • BoPo
  **

  Burani bývajúci v tesnej blízkosti vlakovej trate. Zloženie tlupy je 5 vagín a jeden šulin zvaný Méďula. Napriek nadvláde krehkého pohlavia je na každodennom poriadku grganie, prdenie, špáranie sa v telesných otvoroch a neustále požieranie lacných amerických sračiek. Šarm rodiny dotvára tupý výraz, ktorý každému na čelo napísal hrubým fixom výsledok IQ testu. A aby toho nebolo málo, tak sa venujú tomu najúchylnejšiemu, čo môžete legálne robiť s potomkom. Pravidelne sa totiž účastnia detských súťaží krásy. TV ZOO so smradľavými zrúdičkami, ktoré sa však majú navzájom radi. Tak si pozrite, ako môže tiež vyzerať veľká, mocná a trblietavá Amerika.(20.2.2014)

 • ftw
  odpad!

  Tahle show neni nic. Neni to ani tak debilní až je to vtipný a rozhodně to neni dobrý. Prostě jenom dokument o white thrash při které se člověk chce zastřelit. Nejhorší na tom je, že se na to lidi ve skutečnosti dívaj a říkaj si jak jsou lepší a, že ty lidi na obrazovce jsou fakt prasata a to je ten nejnižší druh zábavy. To se fakt lidi potřebujou ubezpečit o své nadřazenosti sledováním tohodle?(23.10.2012)

 • bagetka007

  Čas od času se dívám, ale poslední, Thanksgiving díl, byl naprosto k nezaplacení! Kromě obvyklého "coupon shopping", pořízení kuřete "honey boo boo child" s názvem Nugget (ptž má ráda chicken nuggets :D), zjišťování, kdy "pilgrims" připluli a kdy Kolumbus "objevil" Ameriku (s tipy, že to bylo 1942 či 18..), pak jeli na farmu, kde malá pila kozí mléko přímo z vemene (aneb když to ta chovatelka okomentovala ve stylu - jiné dítě jejího věku by to neudělalo, ale hladu se prostě nedá poroučet...), tak hlavně "mama bear" "vařila" Thanksgiving večeři - prostě chvíli pekla krocana, pak ho !natrhala!, přidala vejce, BBQ omáčku, rukama rozňahňala (jako kdyby dělala bramborové knedlíky) a zapekla to...(ale bylo to samozřejmě vynikající). Pak se celá rodina sešla u stolu, vzdala díky a otec začal "food fight". Asi tak. 8)(6.2.2013)

 • - Po zjištění, že "Mama June" (June Shannon) má poměr s odsouzeným sexuálním deviantem, stanice TLC 24. října 2014 oznámila zrušení pořadu, a to i přesto, že byla natočena celá sezona. Shannonina nejstarší dcera Anna prohlásila, že to byla právě ona, koho v minulosti na deset let odsouzený deviant opakovaně zneužil a že přeruší svůj vztah s matkou. 
  (Zdroj: en.wikipedia.org) (KlonyIlony)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace