Reklama

Reklama

Here Comes Honey Boo Boo

(pořad)
  • Slovensko Rodinka úžasných (více)
Reality-TV
USA, 2012, 60 min

Režie:

Mark LaFleur

Scénář:

Jeff Nucera

Hudba:

Wade Marshall

Účinkují:

Alana Thompson
(další profese)

Pohľad na život americkej televíznej hviezdičky, sedemročnej Alany Thompsonovej, prezývanej Honey Boo Boo, ktorá sa narodila 28. augusta 2005 v malom mestečku McIntyre v štáte Georgia, kde žije so svojou rodinou, mamou June Shannon, otcom Sugar Bearom a troma sestrami  Lauryn, Jessicou a Laurou.
Alana "Honey Boo Boo" Thompsonová sa v roku 2012 stala detskou hviezdou vďaka reality šou Toddlers & Tiaras na obrazovkách televízie TLC, ktorá je variáciou súťaže detskej krásy Detská Miss. Nový seriál Here Comes Honey Boo Boo sleduje Alanin rodinný život a súkromie. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (30)

bagetka007

všechny recenze uživatele

Čas od času se dívám, ale poslední, Thanksgiving díl, byl naprosto k nezaplacení! Kromě obvyklého "coupon shopping", pořízení kuřete "honey boo boo child" s názvem Nugget (ptž má ráda chicken nuggets :D), zjišťování, kdy "pilgrims" připluli a kdy Kolumbus "objevil" Ameriku (s tipy, že to bylo 1942 či 18..), pak jeli na farmu, kde malá pila kozí mléko přímo z vemene (aneb když to ta chovatelka okomentovala ve stylu - jiné dítě jejího věku by to neudělalo, ale hladu se prostě nedá poroučet...), tak hlavně "mama bear" "vařila" Thanksgiving večeři - prostě chvíli pekla krocana, pak ho !natrhala!, přidala vejce, BBQ omáčku, rukama rozňahňala (jako kdyby dělala bramborové knedlíky) a zapekla to...(ale bylo to samozřejmě vynikající). Pak se celá rodina sešla u stolu, vzdala díky a otec začal "food fight". Asi tak. 8) ()

haWranka

všechny recenze uživatele

Hodnotit to nebudu, protože... No protože. Nenávidím dětské soutěže krásy. Je mi zle z toho, jak rodiče dělají z svých dětí (a to už od batolat) sexuální symboly a snad to ani nevidí. A tahle malá holčička je vlastně chudák. Od malička jí rodiče vyzdvihávají na piedestal, takže její sebevědomí je už teď naprosto přes míru. O to smutnější to bude mít, až bude starší. Protože, co si budeme povídat, dítě je to neskutečně ošklivý a protivný. A jestli bude po mamince (pravděpodobně jo), tak z ní vyrostě příšera. A to nemyslím jen vzhledově, ale i povahově. ()

Reklama

Mefistofelle 

všechny recenze uživatele

Skoro se k tomu nerada přiznávám, ale mě ta píčovina fakt baví. Bylo by jednoduché tuhle rodinku odsoudit a jejich životní styl skutečně je neskutečně odporný, ale na druhou stranu co těm lidem chybí (kromě špetky vychování)? Maj se fakt rádi, navzájem se podporujou a vypadá to, že jsou šťastní. Já jim to přeju, i když teda nechápu jak se mohli se svým stravováním dožít více jak 10 let. ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Burani bývajúci v tesnej blízkosti vlakovej trate. Zloženie tlupy je 5 vagín a jeden šulin zvaný Méďula. Napriek nadvláde krehkého pohlavia je na každodennom poriadku grganie, prdenie, špáranie sa v telesných otvoroch a neustále požieranie lacných amerických sračiek. Šarm rodiny dotvára tupý výraz, ktorý každému na čelo napísal hrubým fixom výsledok IQ testu. A aby toho nebolo málo, tak sa venujú tomu najúchylnejšiemu, čo môžete legálne robiť s potomkom. Pravidelne sa totiž účastnia detských súťaží krásy. TV ZOO so smradľavými zrúdičkami, ktoré sa však majú navzájom radi. Tak si pozrite, ako môže tiež vyzerať veľká, mocná a trblietavá Amerika. ()

Loooki 

všechny recenze uživatele

Toddlers&Tiaras, dobrá píčovina, nám priniesla ešte lepšiu píčovinu, na ktorej sa, ale dá bohovsky zabaviť. Negramotnosť, sociálne návyky, kuponová kráľovna, manžel pod papučou, tehotná 16-ročná dcéra a tomu všetkému kraľuje malé obezitné dieťa a.k.a. cvičená opička...Aj v chlieve medzi prascami je láska....Hodnotené po III.sérii. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Po zjištění, že "Mama June" (June Shannon) má poměr s odsouzeným sexuálním deviantem, stanice TLC 24. října 2014 oznámila zrušení pořadu, a to i přesto, že byla natočena celá sezona. Shannonina nejstarší dcera Anna prohlásila, že to byla právě ona, koho v minulosti na deset let odsouzený deviant opakovaně zneužil a že přeruší svůj vztah s matkou. 
    (Zdroj: en.wikipedia.org) (KlonyIlony)

Reklama

Reklama