Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Elfias Dóže
  ***

  Film připomíná v Nitkově osobité interpretaci Nietzschem vyšperkované uvažovaní o stoické tezi věčného návratu téhož. Camille, představovaná režisérkou a scenáristkou v jedné osobě, madam nesoucí jméno Noémie Lvovsky, jež je - a zkuste to zapřít! - vzhledově podobná světově proslulé Maryl Streep, má tu "čest" vrátit se s vším, co s nezastavitelnými roky ví do doby, z níž se šine dráha jejího života. Žili byste znova, tázal se kdys Nietzsche; bezpodmínečně stejně či by jste své bytí-zde modifikovali? Zapomeňte na změny! Je to návrat téhož, existence dřívější je s existencí budoucí navlas stejná, respektive měla by být, dá se totiž uvažovat o nutné a ne-nutné nediferenciovanosti existence dřívější a budoucí, o svobodné vůli... já se v tom věčném návratu upřímně totiž zas tak moc nevyznám, jsem tu totiž jistojistě prvně. :-) Každopádně to jsem chtěl, Camille nám ukáže zda je silná osobnost a stojí-li si za svými rozhodnutími... Samotný film je stravitelný. :-)(11.4.2015)

 • viax
  **

  Napoprvé jsem tomu dala odpad. Po delší době koukám znovu a měním na dvě hvězdy. Přesto s tím filmem mám pořád problém. Hlavní představitelka mi nesedí vzhledem ke svým vrstevníkům a teď nemyslím období, kdy jim bylo 16, ale těch 40. Prostě tady to skřípe. A ta holka mi připadá úplně mimo. I když ta rozlučka s mámou byla fajn.(2.12.2018)

 • HanaM.
  ****

  Viděno na jarní Frankofonní noci - už pomalu svítalo, poslední film po noci strávené sledováním filmů. Jen málokterému filmu by se mne podařilo probudit. Znovu zamilovené se to překvapivě opravdu povedlo. Hodně sebeironie, ještě víc nostalgie, jen o kapku méně bláznivých a trapných situací, skvělá herečka a hlavně trocha smutku na závěr. Krásné!(26.4.2015)

 • kolodej1
  *

  tento film je důkazem, že kombinace francouzská komedie ještě neznamená automaticky kvalitu. Zvládnul jsem asi polovinu a vypnul jsem to, aniž bych našel důvod pro zasmání. Zápletka je vpravdě stupidní. Camille, aniž by se na ní cokoliv změnilo, zničehonic všichni začnou pokládat za šestnáctku. Tvůrci to ještě vylepšili tím, že na roli 41-leté ženy vybrali herečku, které je téměř padesát a vypadá ještě o pár let starší. Ta údajná pubertačka tedy ve filmu vypadá na 55, opravdu velmi vtipné(21.3.2015)

 • paphaja
  ****

  A mě se to líbilo :) Krásně neamerické, francouzky milé a zpracovaním opravdu roztomilé. Už jen to že hlavní hrdinka zůstává vzhledem stejná, nemění se i když ji evidentně všichni vidí jako sobě věkem rovnou. Je pak velmi komické vidět "starou" postavu jak zápolí s problémy dospívání. Za mě povedený snímek k sledování při poklidném odpolední(28.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace