Reklama

Reklama

The Neighbors

(seriál)
Komedie / Sci-Fi
USA, (2012–2014), 15 h 42 min (Minutáž: 21–22 min)

Hrají:

Jami Gertz, Clara Mamet, Doug Jones, Kamala Jones, Stacy Keach, Stephen Guarino, Mark L. Young, Brett R. Miller, Emily Peterson, Bethenny Frankel (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(44)

Recenze (15)

MoiJe 

všechny recenze uživatele

S1: Vtipné, zábavné, neotrelé. Sitcomovité, ale to predsa nemusí byť negatívum. Dúfam v S2. // Zatial do s01e05. Kazda epizoda ma par naozaj LOL vtipkov a ani zbytok epizod nie je nudny. Mna bavia. ()

McClane 

všechny recenze uživatele

Hodnocení pilotu: Asi nejzajímavější letošní sitcom, ale rozhodně ne nejlepší. Bizarní debilita nerovná se vtipnost. Alespoň vždy ne. 40%. ()

Reklama

jonyyy 

všechny recenze uživatele

V první řadě jsem se smál skoro pořád! Některé vtípky naprosto neskutečné. Druhá řada bohužel přestala býti sitcomem a začla řešit dějovou linku. Larry Bird a Dick Butkus byli neskuteční! 65 % ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Raketovej start vystřídalo krutý vystřízlivění. Signálům mých protřelých sitcomových receptorů navzdory The Neighbors došel dech už po nějakých sedmi dílech. Pak jsem toho nechal. --- "Dick Butkus, you changed the game!" ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Hodně jednoduchý seriál, který staví zejména na svém námětu, ale moc vtipné to není. Sem tam jsem se pousmála, trapné scény ale převažují. Pilot - 40 % ()

Galerie (515)

Zajímavosti (2)

  • Během hraní Tabu si Marty (Lenny Venito) vezme z misky brambůrky a sní je. V následujícím střihu ale v ruce zase drží brambůrky. (Duoscop)

Reklama

Reklama