Niko 2

Niko

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Finsko / Německo / Dánsko / Irsko, 2012, 75 min

• Jayem

Priemerné pokračovanie už aj tak slabej jednotky. 50%.(26.12.2015)

Niko je odpověď na otázku, na jaký film vzít do kina tříleté dítě, aby vydrželo až do konce (v případě, že Mrňousky jste již absolvovali). Zdařilá pohádka pro cílovou skupinu s povinnými morálními ponaučeními na téma rodina, odpovědnost za vlastní chyby... bla, bla..... však od čeho pohádky konec konců jsou (novodobý Pixar už na tom bohužel ujíždí taky i v případě starších diváků). Kvalit prvního dílu Niko 2 nedostahuje, rozhodně jsem však netrpěla, takže hvězdy tři.(4.1.2014)

• Norino12

Niko je bohužiaľ ďalší animovaný film, ktorý ma nedokázal pobaviť. Nejaké to čaro určite má ale podľa reakcií asi len na deti, ktoré sedeli v sále. Obávam sa, že dospelé publikum tento animák skôr unudí ako zabaví. Keď už by to malo byť niečo v podobnom štýle tak jedine Frozen.(13.1.2014)

Musím dať rovnaké hodnotenie ako pri jednotke. Mám vcelku rád takéto milé rozprávky. Pre deti sú ako stvorené a aj animácie boli o niečo lepšie. Dejovo niečo podobné, takže celkové hodnotenie nemôže byť zlé. Avšak predsa len, dospelákovi to už máločo povie a dá. Každopádne príjemná vianočná oddychovka. 65 %(10.9.2014)

Ani bych nečekal že vůbec někdy přijde dvojka a tak sem nakonec i rád pokračoval v krásných chvílích kdy sem se nenudil a vůbec mě účast nemrzela a příště když už je pokračování by to chtělo kapku přidat.(9.9.2018)