Reklama

Reklama

Niko 2

  • Česko Sobík Niko 2 (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Sobík Niko opět musí řešit své trable. Tentokrát se Niko vydává na záchranou misi svého nevlastního bratra, který je unesen zlými orly. Na své cestě samozřejmě potkává spoustu nových přátel, se kterými není nouze o legraci. Niko a jeho přátelé musí přijít s plánem na záchranu, podaří se jim zdolat všechny překážky? (Intersonic)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (19)

Brinkley 

všechny recenze uživatele

Niko je odpověď na otázku, na jaký film vzít do kina tříleté dítě, aby vydrželo až do konce (v případě, že Mrňousky jste již absolvovali). Zdařilá pohádka pro cílovou skupinu s povinnými morálními ponaučeními na téma rodina, odpovědnost za vlastní chyby... bla, bla..... však od čeho pohádky konec konců jsou (novodobý Pixar už na tom bohužel ujíždí taky i v případě starších diváků). Kvalit prvního dílu Niko 2 nedostahuje, rozhodně jsem však netrpěla, takže hvězdy tři. ()

Nonna odpad!

všechny recenze uživatele

Proč???? Proč si musím kazit předvánoční náladu debilními příběhy typu Santa na 100 způsobů???? Nestihla jsem při vaření vypnout tuto hrůzu po Studiu Kamarád a můj pětiletý chlapeček, bohužel, podlehl lákavé animaci a nedá si vyrvat ovladač z ruky.......a tak sledujeme blábol o sobovi, kterému matka sobice přivedla domů náhradního tatínka místo toho, co ho má malý sob rád a malý sob ho nemá rád, protože chce tatínka, kterého má rád, ale kterého nemá ráda maminka, protože má ráda nového partnera a jak je tam řečeno, má přeci právo být šťastná..........Kriste pane, proč tohle mají řešit malé děti v době Vánoc, to opravdu nechápu. Fujtajxl. ()

Reklama

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Pokračování Sobíka Nika ztratilo moment překvapení snad jen v originální santovské rychlosti, kterou již známe z předchozího dílu. Jinak nic jiného z jedničky nechybí. Ba naopak stále pokračuje se svým roztomilým sobíkem, jemuž přibyde nevlastní bratříček. Ten je pak unesen místo Nika zlými orli, kteří mi v ledasčem připomínali ty zlé z LEGENDY O SOVÍCH STRÁŽCÍCH. Niko se ho rozhodne jít hledat a na své pouti potká starého, téměř slepého soba, který mimo jiné hodně zná santovskou letku.... A to vše opět v krásně zasněžené krajině severního pólu. I dvojka je po jedničce moc pěkný animovaný film ze Skandinávie. [318. hodnocení, 15. komentář, 58%] ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Musím dať rovnaké hodnotenie ako pri jednotke. Mám vcelku rád takéto milé rozprávky. Pre deti sú ako stvorené a aj animácie boli o niečo lepšie. Dejovo niečo podobné, takže celkové hodnotenie nemôže byť zlé. Avšak predsa len, dospelákovi to už máločo povie a dá. Každopádne príjemná vianočná oddychovka. 65 % ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tak ako som si sľúbil počas minulých Vianoc, tak som si pozrel tento rok dvojku. A tak ako pri minuloročných Vianociach pri jednotke, tak aj tu som sa dosť nudil. Má to vianočnú atmosféru, celý film sa odohráva na snehu, sú tam Santove soby, polárna vlčica a tak ďalej, ale i tak mi tam niečo vianočné chýbalo. Možno hudba. Animácia rovnaká ako v jednotke, nič extra a postavy sú akoby hranaté. Pre deti je to možno fajn film, ale opäť nechápem, prečo to musí byť také "krvavé". Každý chce každého zožrať. Inak komédia toto nie je, neusmejete sa ani raz. Je to skôr film o ponaučení. Tak trojka už hádam nie je a hádam budúce Vianoce pozriem niečo lepšie. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama