poster

Niko 2

 • Česko

  Sobík Niko 2

 • Finsko

  Niko 2 - Lentäjäveljekset

 • Německo

  Niko 2 - Kleines Rentier, großer Held

 • anglický

  Niko 2 - Little Brother, Big Trouble

 • Slovensko

  Sobík Niko 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Finsko / Německo / Dánsko / Irsko, 2012, 75 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ARI50
  ***

  Ani bych nečekal že vůbec někdy přijde dvojka a tak sem nakonec i rád pokračoval v krásných chvílích kdy sem se nenudil a vůbec mě účast nemrzela a příště když už je pokračování by to chtělo kapku přidat.(9.9.2018)

 • Slarque
  **

  Klasika – první díl byl zábavný a úspěšný, takže bylo nutno vyrobit dvojku. Ta se sice vyžívá v předvádění 3D efektu, ale příběh se moc nepovedl a výsledek působí spíš unaveně. Tak snad už žádná trojka nebude.(29.12.2018)

 • Nonna
  odpad!

  Proč???? Proč si musím kazit předvánoční náladu debilními příběhy typu Santa na 100 způsobů???? Nestihla jsem při vaření vypnout tuto hrůzu po Studiu Kamarád a můj pětiletý chlapeček, bohužel, podlehl lákavé animaci a nedá si vyrvat ovladač z ruky.......a tak sledujeme blábol o sobovi, kterému matka sobice přivedla domů náhradního tatínka místo toho, co ho má malý sob rád a malý sob ho nemá rád, protože chce tatínka, kterého má rád, ale kterého nemá ráda maminka, protože má ráda nového partnera a jak je tam řečeno, má přeci právo být šťastná..........Kriste pane, proč tohle mají řešit malé děti v době Vánoc, to opravdu nechápu. Fujtajxl.(23.12.2018)

 • Brinkley
  ***

  Niko je odpověď na otázku, na jaký film vzít do kina tříleté dítě, aby vydrželo až do konce (v případě, že Mrňousky jste již absolvovali). Zdařilá pohádka pro cílovou skupinu s povinnými morálními ponaučeními na téma rodina, odpovědnost za vlastní chyby... bla, bla..... však od čeho pohádky konec konců jsou (novodobý Pixar už na tom bohužel ujíždí taky i v případě starších diváků). Kvalit prvního dílu Niko 2 nedostahuje, rozhodně jsem však netrpěla, takže hvězdy tři.(4.1.2014)

 • blondboss
  ***

  Musím dať rovnaké hodnotenie ako pri jednotke. Mám vcelku rád takéto milé rozprávky. Pre deti sú ako stvorené a aj animácie boli o niečo lepšie. Dejovo niečo podobné, takže celkové hodnotenie nemôže byť zlé. Avšak predsa len, dospelákovi to už máločo povie a dá. Každopádne príjemná vianočná oddychovka. 65 %(10.9.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace