• bertrand
  ***

  Jsme rádi, že máme v kuchyni položených pár metrů lina, ale ještě radši sledujeme nějaký podobný zapadlý kousek z dílny malého velkého (zde ještě dětsky) buclatého Lina, Tentokrát za tři, protože v něm bylo málo pana Lina a pan B. musel se jít dobažit do kuchyně. Prostě: Tento film zestárl, ale naštěstí Ventura je k podívání v každém věku a každém filmu. Bohužel vložené scénky ze života pařížských taxikářů nudily a otravovaly. Finální štvanice nebo spíše ŠTVANICE dojem trochu napravuje...(29.7.2015)

 • evapetra
  *****

  Staré francouzské kriminálky měly úchvatnou atmosféru. Tato především díky strhujícímu výkonu Lina Ventury v roli muže, kterému se vymstí rozhodnutí, vykonat rozsudek vlastní rukou a ocitá se pak sám na útěku před spravedlností.(5.2.2015)

 • Snorlax
  *****

  Film je postaven na perfektním výkonu Lina Ventury, který se zde objevil podruhé v kariéře v hlavní roli. Můžeme sledovat psychologický vývoj Ancelina, který se z mstitele stává štvancem. Celý tento proces zvládá Ventura beze slov. Impozantní je scéna v metru, kdy chce Ancelin poprvé zaútočit na Lamberta. Film doprovází saxofon Barneyho Wilena, který k snímku složil hudbu.(1.5.2011)

 • borsalino
  *****

  Přesvědčivé drama, ve kterém se toho mnoho nenamluví, zato je film bohatý na výrazy, rostoucí napětí a herecký výkon Lino Ventury v roli chladnokrevného mstitele, kterému se mohlo podařit spáchat dokonalý zločin. Kdyby nebylo taxikáře, který by ho mohl identifikovat. Vydává se za ním, čímž strhne lavinu mnoha dramatických událostí.(14.11.2011)

 • Flego
  ****

  Po úspešnej pomste za vraždu manželky sa z pomstiteľa stáva štvanec. Štýlová krimi dráma odohrávajúca sa v nočných uliciach Paríža je po filmovej stránke trochu rušená zrýchlenými zábermi pri prenasledovaní. Lino Ventura je opäť bezchybný.(23.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace