Reklama

Reklama

Skvělé špinavé stroje

(seriál)
  • Česko Špinavé obří mašiny (více)
všechny plakáty
Dokumentární
Velká Británie, 2012, 45 min

Střih:

St John Bowman

Obsahy(1)

Poznejte nejdrsnější stroje, které pomáhají s těmi nejsložitějšími stavbami. Obří razicí stroje, tryskové buldozery či kolesová rypadla... Série Nejdrsnější stroje ukazuje, co dovedou největší, nejúžasnější a technologicky nejvyspělejší vrtací, hloubicí a tunelovací mašiny. Čtyři epizody postupně představují nejskvělejší stroje, které kdy vznikly, vysvětlují a předvádějí, jak fungují. Podívejte se na tyto neuvěřitelné technologické kousky v akci. Uvidíte, že si troufnou i na nejnáročnější úkoly v hlubinách země nebo pod mořskou hladinou. Právě teď obrovská vrtačka hloubí nejníže položený tunel pod srdcem Londýna a gigantický mechanický červ otřásá zemí jenom několik metrů pod nejvyššími mrakodrapy Mexico City. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

majo25 

všechny recenze uživatele

Videný diel - Titanové tunelu. Neznášam hlášky tipu...''ak by sa pohla čo i len o 1 cm, došlo by ku ... (katastrofe, pozastaveniu, dlhému zdržaniu, predĺženiu pôvodného plánu...doplnte si tam, čo chcete)", do toho dramatická hudba...čisté vytváranie imaginárnych problémov, resp nafukovanie existujúcich. Mierne vadilo to neustále skákanie cez pol sveta ku dalším tunelovým mašinám. Opis a animácie strojov boli v pohode, avšak tak narýchlo...len aby mohli strihnuť na záber pracovníkov, ktorí v tej chvíli nič nerobili. Hodnotenie: 55% ()

Reklama

Alexis74 

všechny recenze uživatele

Jedná se o velice kvalitní pořad který představuje velké stroje. Snad by jsem měl jen výtku že by ho měl komentovat někdo kdo je v danném oboru více zdatný. Protože konkrétně v 4 díle když prostřelují úpadní prorážku mezi patry nebo lávkami a nazývají to komorováním, tak to doopravdy s komorováním nemá nic společného. Zkuste poprosit odborníky z vysokých škol ať v televizi nevypadáte jako paka. Tedy ne před normálními občany, Ti se v problematice obvykle nevyznají a nevadí jim to, radši si komentář z dat vytvořím sám. Ale jinak jo, za mě moc zajímavý pořad a dávám 4 hvězdy. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama