Zamilovaný blázen

Zaľúbený blázon

Madly in Love

Komedie / Romantický

Itálie, 1981, 100 min

Druhé stretnutie s Celentanom a rovnakým režisérom. Výsledok je možno o niečo lepší...(17.2.2007)

• GilEstel

Tak tohle ne. Je to hodně slabý. Ornella Muti si svou roli princezny asi za rámeček nedá. Celkově bez jiskry a nápadu. Film neuspěje ani jako parodie. Jde jen o hodně lacinou romantickou komedii. Sice stále lepší než Pilcherová, ale už ne o moc. 32%(14.12.2011)

I po letech jsem z tohoto filmu nebo spíš z Ornelly blázen. Film neztratil své kouzlo i když z dnešního pohledu kdo neviděl se to může zdát trochu slabé. Ale na tehdejší dobu naprostá bomba.(28.9.2014)

Atmosféra na úrovni a všechno kolem ní taktéž! Krásnou scenérii jako tuto, nelze najít v žádném jiném filmu, protože tady se tučně podepsala kvalitní ruka jižní Itálie. Jedinou škodou, že snímek nedokáže pevněji uchopit za pačesy a s divákem zacloumat, nebo ho alespoň více zabavit, kvůli tomu tři hvězdy. - 5/10 -(8.11.2015)

Celkem průměrná komedie s pár povedenějšími vtípky. Několik známých tváří, za zmínku ale snad stojí jen Ornella Muti, která byla ve své době asi nejhezčí evropskou herečkou.(14.1.2005)