Tom a Jerry: Robin Hood a Veselý Myšák

Tom a Jerry: Robin Hood

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 56 min

Earl Kress

CITÁT - Dobrý král Richard vládl celé Anglii............ Tím, že Tom a Jerry dostali delší stopáž utrpěli ztrátou rychlého pobavení. Klasické gagy vystřídal jen obyčejný a mnohdy i nudný příběh. Sem tam jsem se zasmál, ale nebylo to ono. CITÁT - Záležitosti státu jsou pro mou hlavinku moc složité.......... Nutno také napsat, že ikdyž se jedná o příběh určený menším divákům, nejsou písně přeložené, což určitě ubírá na pozornosti, právě dětí. To je o hvězdu méně. Mě to nebavilo. CITÁT - Nikdy nebudu králem.........(23.6.2013)

Zaujímavé v tom, že sa vlastne stretnú všetky známe postavy, ktoré poznáme od Hannaha a Barbera. Od Droopyho, cez Spike až ku našim dvom malým hrdinom. Ale kvalitou to zaostáva za tým origoš Tom & Jerry.(11.5.2014)

Neviem či som už z toho vyrástol ale to Tom a Jerry stratili dačo so svojej vtipnej a zábavnej podstaty, každopádne sa mi toto rozprávkové prevedenie Robina Hooda moc nepáčilo a zasadením do sveta Toma a Jerryho sa ničím neodlišovalo od ktorého koľvek iného rozprávkového sveta. Povedal by som že je to rozprávkový priemer, ktorý vámnič nové nedá ale ani vám nič nezoberie teda niet sa čomu čudovať keď to ohodnotím 50%.(30.7.2013)

• Urgost

Kedy už tú skurvenú myš rozseká na sračky? Kedy??? 10%(1.9.2013)

Animovaný film s písněmi, dokonalá animace pozadí, postavy jsou karikatury, hezká prostředí, nevelmi zajímavý příběh.(12.1.2015)