poster

Jókai ningen Bemu (TV seriál)

 • japonský

  妖怪人間べム

 • japonský

  Yôkai ningen Bem

 • anglický

  Humanoid Monster, Bem

  (neoficiální název)

Horor

Japonsko, 2011

 • Zíza

  Přeloženo. (Minimálně pár slovy ohodnotím, až to uvidím.)(27.3.2014)

 • andiek05
  ****

  Jediným důvodem, proč jsem se rozhodla podívat na tento seriál, byl Kame, jinak bych do toho asi nešla.Ten byl jako vždy super! Ale nečekala jsem, že se mi i tohle bude tak líbit, příběh byl zajímavý a i dost dojemný. Rozhodně nebyla chyba si to pustit :-)(1.10.2012)

 • YukiKaze
  ****

  Stejně jako většina Kameho fanynek jsem se na to také dívala. Nepopírám, že největším lákadlem byl právě (polonahý) Kame. Znala jsem anime, mohla jsem aspoň zčásti tušit, jaké to bude, ale splnilo to všechny má očekávání. Ovšem mělo to jedinou vadu a to mě na této doramě - vlastně na celém příběhu - mrzí. Opětovné objevování a posléze "napravení" zla. Vím, že "zlo" tu bude stále. Jenže ne všechny zlé lidi (nebo zlo samotné) lze napravit.(28.2.2013)

 • loveless
  *****

  Milý příběh tří monster s dobrým srdcem, která se snaží rozluštit tajemství svého původu a co nejdříve se stát lidmi. Horor podle mě zdaleka není ten správný žánr, do kterého zařadit tuhle sérii. Bem, Bela a Belo řeší detetivní případy pomocí svých nadpřirozených schopností, v každém díle se alespoň jednou naštvou a přemění do své ošklivé podoby, které možná připomíná předlohu (netuším), ale rozhodně působí přešle časem, což bych především tomuhle dílku vytkla. Za zmínku stojí ještě jejich poněkud hloupější kamarád detektiv a celkem mě zaujala i Koharu. Popravdě nic moc jsem nečekala, ale nakonec se mi seriál dost líbil. Bohužel jsem ho viděla v dost špatné kvalitě, což mu na zajímavosti neubralo, ale jak moc velká škoda to byla jsem zjistila u následujícího filmu, kde jsem se jakože fakt kochala, aneb vypadá to, že stříbrnovlasé postavy jsou nejvíc i v dorama. A zapoměla bych dodat opravdu skvělý opening, na který jsem se vyloženě těšila a ending s konečně celkem fajnovou písní od KAT-TUN.(17.2.2015)