Třikrát s Wildou (TV pořad)

Komedie

Československo, 1987, 3 x 31-41 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (1)

Správně ujetá ptákovina o třech dílech (Romeo a Julie, Othello, Antonius a Kleopatra), v níž herci předvádějí něco nevídaného. Nehledě na cameo (paní, nesu vám psaní) Lukáše Vaculíka ("Výborně, pane Čechu!"), nebo účast pánů Jahelky a Plzáka (kteří jsou zde sami za sebe, ale hlavně si ze sebe, potažmo ze svých profesí, dělají srandu), stačí vypnout a pobavit se. Abych pravdu řekl, některé pozdější poznatky o Wildovi Shakespearovi jsem pochytil zde, takže i nějaký ten výchovný efekt se tu najde. Jelikož třetí díl (Antonius a Kleopatra) jsem od dětství viděl snad padesátkrát, a vzhledem k tomu, jak se tohle líbilo tátovi, nemůžu dát než pět hvězd, ač si to určitě úroveň tohoto pořadu nezaslouží. Každopádně se ale jedná o krásně blboučkou parodii, kde Andrea Čunderlíková v každém díle předvádí, že sestra Inna nebyl její jediný herecký rozměr, kde jsou mladí pánové Mladý a Náhlovský, a kde měl Petr Novotný tak o 20 kilo míň. Divím se, že jsem si tady toho nevšiml dřív. Za mě 5* a snad si taky někdo další všimne, že to tu je.(26.5.2013)