Gymno fotomodelo

• Řecko Anomala thilyka (více)

Bohatý rejdař Pavlos Dellis šikovným manévrováním i hrubým nátlakem mezi většími akcionáři brzy ovládne celý přístav. Jako muž z lepší společnosti dává pro intimní chvíle přednost luxusním prostitutkám, které mu dodává majitel modelingové agentury Mr. Werner. Mezi escort dívkami je i intrikářská blondýna Samantha. Pro Samanthu představuje panovačný Dellis velkou výzvu, nakonec se ale zamiluje do jiného muže, a chce tajně Wernera opustit i s jeho úsporami z banky. Poslední zakázkou před útěkem má být právě Dellisovo přepychové apartmá. Dellis ale stráví den s jinou dívkou. Když je Samantha nalezena zavražděná, podezření padá právě na Dellise. (dopitak)

dopitak

Řecké krimi. Natáčelo se v Athénách, v Pireu, a v Ermioni. Tento film existuje v necenzurované verzi s hardcore porno scénami (90 minut) i v lehčí, kde je pouze erotika (84 minut). Protože první zmíněná neobsahuje jiný jazyk než řečtinu a je bez titulků, hádejte, kterou jsem musel zhlédnout... Sylvia Lueff nebyla špatná, vysekat tak 3-4 kila špeku, byla by to múza. ()