Reklama

Reklama

Hammer of the Gods

všechny plakáty
Trailer 1

Obsahy(1)

Píše sa rok 871. Británia je z veľkej časti ovládaná bojovnými klanmi Vikingov. Jedným z nich je mladý bojovník Steinar (Charlie Bewley), syn panovníka. Otec vyšle Steinara na výpravu s cieľom nájsť odcudzeného brata Hakana (Elliot Cowan), ktorého pred rokmi vykázali z kráľovstva. Na tejto životunebezpečnej výprave sa má Steinar stať mužom, po ktorom túži jeho otec - jeho nástupcom, budúcim neľútostným panovníkom. (beso74)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (29)

verbal 

všechny recenze uživatele

Lothbrokův brácha si odskočil na melouchařský výlet. Kromě hnusně vypadajícího kladiva si na cestu přibalil krpatého Beckhama (To je jakože ten kýžený Hamrd of dz kokots), nějakého ušatého downa a jednoho krvelačného pacienta, který evidentně zanedbával analytická sezení u kmenového šamana. Na první pohled kulantní sestavička, která slibovala nejedno dobrodružství. Škoda, že pak už jen šli, šli, šli a šli, plácali pičoviny a na své pouti potkali akorát tak porážkovou svini, pomatenou kudlanku a na jejím konci bandu psychotických idiotů, kterou unyle povraždili za mohutného cákání digitálního kečupu, aby se taky něco dělo. Holt není všechno Vikings, co má pár bezskrupulózních, špinavých hovad v castingu. ()

Grran 

všechny recenze uživatele

Poněkud syrové a bez pořádného děje, oblečky kombinují prvky španělských conquesadorů a vyznavačů bdsm se sem tam dobovými kostými. Chtěl jsem dát jednu hvezdičku, ale když si to člověk zrekapituluje a nechá projít hlavou, nebylo to až tak špatný, alespoň tam nelítal legínovej úchylák Marvelovskej Thor... ()

Reklama

Hem.m 

všechny recenze uživatele

Tento komentář je jednoduše urážlivý, tak ho nečtěte.. Jednoduše průměrné, banda hlupáků se vydá s vůdcem hlupáku na procházku po horách a nechá se vyzabíjet až do jednoho. A tak se najde král. Teda pardon najde se podle toho, že je hloupej, nic nepochopí a zabije své dva bratry ze tří a toho, kterého by měl zabít nechá žít, i když mu všichni z jeho teplé bandy řeknou, že ho bratr nějak podvádí, ale on raději zabije pár nejlepších kamarádů z teplé bandy, aby pak zjistil, že jeho "bratr" je opravdu gaynius a hrál to na jinou stranu, a však stejně umřel, protože ho zabil bratr, bratra, toho nevlastního bratra, čili král.. (Jste zmatení? O to mi šlo!) Né, není to spoiler, tohel bylo předvídatelné.. (PS: Je normální, aby GAY Viking vláčel svého milence v obojku?) A o tom bratrovy, co je psychpat raději nic říkat nebudu.. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že po několika minutách, jak se u jednotlivých postav objevovala jejich digitálně ocelová jména, začínal jsem mít pocit, že tohle nebude historický film, ale koncert nějaké metalové kapely. Hraná sekvence byla jen úvodem a oni pak začnou řezat do kytar a mlátit do bubnů. Trochu mě zamrzelo, že mě přece jen čeká film. Následuje jen rádoby drsná akce, spousta drsných vět od borců, kteří by se jinak vyjímají v romancích, a nechybí příběh... No, vlastně více méně chybí. Jak se z malého princátka stává král. ()

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Pro mě to neni zas takovej průser, jak by se dalo říct podle zdejšího hodnocení. Film má hodně pochmurnou atmosféru, doprovázenou zvláštní hudbou. Příběh má jednoduchej, za to doprovázenej naturalistickými scénami krvavých soubojů. Je pravda, že mohli být herci vybráni lépe, ale zas tak hrozný to taky nebylo. Rozuzlení filmu je povedené. Výprava je trošku levnější, ale ani to nebyje do očí. Efekty jsou hodně krvavé. Za mě 75% :) ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama