Hammer of the Gods

Akční / Dobrodružný / Historický

Velká Británie, 2013, 98 min

• kaylin

Musím říct, že po několika minutách, jak se u jednotlivých postav objevovala jejich digitálně ocelová jména, začínal jsem mít pocit, že tohle nebude historický film, ale koncert nějaké metalové kapely. Hraná sekvence byla jen úvodem a oni pak začnou řezat do kytar a mlátit do bubnů. Trochu mě zamrzelo, že mě přece jen čeká film. Následuje jen rádoby drsná akce, spousta drsných vět od borců, kteří by se jinak vyjímají v romancích, a nechybí příběh... No, vlastně více méně chybí. Jak se z malého princátka stává král.(25.10.2013)

• MartinezZ

Příliš televizně vypadající a s nevhodně zvolenou moderní hudbou a nevhodně moderní mluvou, bojovníkem bez škrábnutí, domorodou jezinkou z kláštera se šmínkami od Maybelline... Plusem jsou některé skutečně hezké záběry a obrázky, televizní ochotnickou přiblblou lacinost to ale nevyváží.(16.8.2013)

• EvilPhoEniX

Tak takhle to nepůjde !! Hammer of the Gods je sterilní vikingská nuda,kde nefunguje vůbec nic. Tuctová, banální akce s plno střihy, nefunguje napětí, emoce, herecké výkony zarážející, dialogy otravné.. Uff velice obskurní záležitost!(2.6.2013)

• Grran

Poněkud syrové a bez pořádného děje, oblečky kombinují prvky španělských conquesadorů a vyznavačů bdsm se sem tam dobovými kostými. Chtěl jsem dát jednu hvezdičku, ale když si to člověk zrekapituluje a nechá projít hlavou, nebylo to až tak špatný, alespoň tam nelítal legínovej úchylák Marvelovskej Thor...(7.7.2013)

• verbal

Lothbrokův brácha si odskočil na melouchařský výlet. Kromě hnusně vypadajícího kladiva si na cestu přibalil krpatého Beckhama (To je jakože ten kýžený Hamrd of dz kokots), nějakého ušatého downa a jednoho krvelačného pacienta, který evidentně zanedbával analytická sezení u kmenového šamana. Na první pohled kulantní sestavička, která slibovala nejedno dobrodružství. Škoda, že pak už jen šli, šli, šli a šli, plácali pičoviny a na své pouti potkali akorát tak porážkovou svini, pomatenou kudlanku a na jejím konci bandu psychotických idiotů, kterou unyle povraždili za mohutného cákání digitálního kečupu, aby se taky něco dělo. Holt není všechno Vikings, co má pár bezskrupulózních, špinavých hovad v castingu.(7.6.2013)