poster

Nečekaný nepřítel

 • USA

  Bad Behavior

 • USA

  Right Next Door

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Rodina v ohrození

Thriller

USA, 2013, 80 min

Kamera:

Craig Kief

Hudba:

Jeff Russo

Producenti:

Deanna Shapiro

Střih:

Jason Bierfeld

Scénografie:

Bradd Fillmann
(další profese)
 • Aresko123
  odpad!

  Popis k tomuto filmu je uplne mimo. Jack je brat tych dvoch deti a je vysinuty. Je to ako take rodinne tajomstvo. Cely film je jedna velka somarina. A ak mi niekto vysvetli preco si ten magor sam sebe odpiloval ucho ??? Ved on akoze usi odrezaval preto aby sa presvecil ci maju dotycny čip. Tak preco si ucho odpiloval sam ???????????? A mimochodom cely cas som rozmyslal ci je to naozaj Terminatorka Linda Hamilton. A preboha ta sexi terminatorka je teraz vypasena tucna starena. Co preboha so sebou robila? Radsej ju takto nevidiet. ODPAD(7.2.2014)

 • RajAthen
  *

  Máte chuť se podívat na thriller? Špatná volba. Máte chuť se podívat na film? Špatná volba. Máte chuť se dívat do zdi? Rozhodně lepší volba než se ponořit do imbecilního a o ni čem pojednávajícím filmu, aneb proč se Terminátor z budoucnosti nerozhodl raději vyvraždit rodinu Sarah Connorové v TOMTO filmu.:( Napětí zprostředkovává drncání do bezpečně zavřených dveří a rozkrývání "tajemství" na záchodě, kam výsledek rovněž patří....(24.7.2016)

 • JaninaM
  *

  Nudný příběh odehrávající se v koupelně. Hrozné herecké výkony, nudné dialogy a plno nesmyslů. Jeremy Dozier vypadal jako naducaný slizký hlupáček s Holywoodským úsměvem , Austin Rogers by se spíše hodil do ,, Prci, prciček´´ a Hallee Hirsh už mi nikdy sympatická po seriálu ,,Let 29´´ nebude. Děsný děj a příšerný závěr, který mohl být víc rozvinutý a dotažený k spokojenosti diváka.(24.3.2015)

 • BrianStorker
  *

  Rodinné vztahy, popsané v obsahu, jsou poněkud pomotané. Jack není Tylerův kamarád, ale jeho a Gracin bratr. Opatrovnice tutíž hlídá tři sourozence, z nichž oba bratři jsou zhruba v jejím věku. Už to je naprostý nesmysl, který snoubící se s nelogičností jednání postav, dodávají snímku hořkou pachuť amatérského díla. Pokud přidáte nesympatické herce a katastrofální scénář s opět nelogickými dialogy, navíc s nedotaženým koncem, nezanechá tento snímek ve vás žádné emoce.(20.1.2014)

 • motokuba
  *

  Scenar dal asi zabrat 😃 hrozny brak. Prakticky se cely film odehrava v koupelne.(14.1.2016)

 • - Film se natáčel v Burbanku v Kalifornii. (reich)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace