Do Banshee zavítá bývalý trestanec Wicks z Lucasovy minulosti a vyvolává staré vzpomínky z vězení - včetně brutálního samotáře Albina, kterého na Lucase nasadil Rabbit, aby mu z pobytu ve vězení udělal peklo na zemi. Proctor vydírá místního reverenda, jenž mu odmítne prodat svůj dům, ze kterého chtěl udělat kasino hotel. (HBO Europe)

Arkanoid

Starý známy, na ktorého sa hlavný hrdina najprv zázračne nepamätá, vydieranie porno fotkami, či rodinná dráma s chorým chlapcom. Epizóda má pár múch v rámci nedotiahnutých zápletiek, ktoré nie sú veľmi intenzívne (najlepšia sú väzenské flashbacky). ()

Necrotongue

Pravda, šestá epizoda neměla tak stupidní děj jako díl předchozí, zato měla Wickse, figurku veskrze odporně otravnou. Příběh se prakticky nikam nepohnul, jen jsem se dozvěděl, že ho hlavní hrdina jen tak někomu nevykouří a že byla v tomto dílu se zahříváním jeho postele řada na Kat a Rebecca si vzala volno. ()

Ratemus

A zase, jak jinak, tento seriál staví na dementních zápletkách, takže do města tentokrát přijde bývalý trestanec, kterej dělá problémy a zase už víte od začátku že to pro něj nedopadne dobře....klišé za klišé a pozor, konečně víme, odkud získal Kamený ksicht obranu loktem ()

johnsnow

Diel ktorý síce nejak výrazne nepohne dejom ale ukáže nám starého známeho ktorý je trošku blb (a dostane aj patričnú odmenu od Hooda a Sugara), vo flashbacku sa spoznávame s albínom a hoodov súboj s ním je neskutočne po piči a krvavý. No a čo sa týka Carrie, tak uvidíme či naozaj urobí to čo urobí. Jo a potitulkovka odkazuje na to, že syn pravého Hooda môže ohroziť plány našho "Hooda." ()