Zatímco Lucas a Carrie obhlížejí tunely pod vojenským táborem Genoa, Proctor s Rebeccou řeší teritoriální konflikt se dvěma konkurenčními drogovými dealery a později jsou napadeni dvěma Chytonovými hrdlořezy. Lucas a nový šerifův zástupce Billy Raven musí zajít do otevřeně nepřátelského baru kmene Kinaho. Carrie chce ukončit vztah s plukovníkem Douglasem Stowem, který zřejmě zkresluje množství hotovosti ukryté v táboře Genoa. Gordon se ocitá na dně a musí se sebou něco udělat. (HBO Europe)

Arkanoid

Kvalitná prestrelka s Proctorovou konkurenciou. Colonel to zase robí verejne a uľaví si na kradnúcom podriadenom. Konečne nastupuje Kurt Bunker a s hákovým krížom na tvári si vypýta miesto zástupcu. Chayton si užíva pomazanie za náčelníka v trojke s dvoma prajnými indiánkami a posiela za Proctorom dvoch ľudí (prečo tak málo?), ktorých zadrží Rebecca a nadobro zastaví Burton (toto sa ako spoiler brať nedá, ak niekto čakal niečo iné, nesleduje seriál pozorne). Chýba tomu viac adrenalínovej akcie, takej, kde dopredu neviem, kto vyhrá. V tejto epizóde to bolo bohužiaľ dopredu jasné. Jazykové okienko: cook the books. ()

johnsnow

No síce tá pasáž kde sa striedal prepad Rebeccy indiánmi a jebačkou mastodonta bol dosť blbý ale inak fajn, po dlhšej dobe sa Proctorov poloslepý pakokot predviedol v boji, Rebecca dostala zaslúžene cez piču, lebo šak scéna na začiatku epizódy ukázala, že už jej totálne jebe na hlavu. Zaujímavá pasáž v rezervácii a v závere buď na Hooda mieri náš mastodont (ale to my nepríde veľmi pravdepodobné) alebo nejaká nová postava. Uvidíme. A potitulkovka kde vidíme nášho generála žrať nahého nechápem čo znamená. Pokiaľ to má naznačiť, že mu drbe na mozgy tak to bolo jasné už skôr ale budiž. ()