V Banshee vypukne vřava poté, co na město udeří Chaytonova armáda toužící po pomstě za smrt Tommyho, kterou má na svědomí Raven. Proctor, který se s Lucasem a jeho zástupci ukrývá v autě, je frustrovaný tím, že nemůže být u své umírající matky. Když se konflikt vyhrotí, Bunker se pokouší dokázat Meddingové, že už není tím, kým býval. (HBO Europe)

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedna z nejlepších epizod celého seriálu. Od začátku jsem byl v napětí jak to cele dopadne a které postavy to schytají. Chayton je nejdrsnější indián jakého jsem kdy viděl, jde z něho velký respekt a jsem zvědav jestli ho Hood sejme....... Time of revenge. ()

InJo

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jeden z vrcholů celého seriálu. Výtečná variace na Carpenterovo Přepadení 13. okrsku. Chayton Littlestone je nejlepší, nejdrsnější a nejcoolovější seriálový indián všech dob a postava ex-neonacisty Kurta Bunkera je jednoduše boží! ()

italka63

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tohle považuji za nejlepší dosavadní díl od počátku natáčení seriálu, kdy se napětí a akce stupňuje, policejní stanice je ostřelována jako Sarajevo tak, že i osazenstvo, které by se normálně vzájemně pozatýkalo a bůhví, co ještě, táhne za jeden provaz a na konci dílu jen nevěřícně pronesete Pane Bože, ač nejste věřící. ()

Ouwen

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Traumatizující epizoda. Poslední scéna, kdy Antony Starr čumí do té kamery, celej od špíny, krve a modřin s tím zabijáckým pohledem, je jednoznačně nejlepší moment, co jsem kdy u seriálu či filmu, mohl zažít. Je až neuvěřitelné kolik slz a emocí, to ze mě vždycky vyvolá. ()