Lucas, který se díky příjezdu FBI dostal ve vyšetřování na druhou kolej, se rozhodne vzít dopadení Chaytona do vlastních rukou. Rozmrzelé Rebecce na náladě rozhodně nepřidá, když se dozví o Proctorově milostném románku s Emily, bývalou přítelkyní Broxe a opatrovnicí Proctorovy matky. Deva se zakouká do pohledného cizince jménem Charlie Knowles. (HBO Europe)

BROKEN_

Job to opět jako vždycky zabil - " If you shoot me, motherfucker, you ain't getting shit for your birthday " :-D Při jeho scénách se většinou směju na hlas. Sebejistá Rebecca se mi hodně líbí. ()

Arkanoid

Dej sa vyvíja pomalším tempom, vychutnať sa však alternatíva ku zastaveniu sa v Banshee v čiernobielej podobe v hlave vinou zožierajúceho sa hlavného hrdinu. Akcia tu je, ale málo a videli sme už lepšiu. ()

johnsnow

pomalšia epizódka kde Deva nájde nejakého týpečka huliča a asi sa s ním dá dokopy. S Rebeccy je už ultimátná piča a a fakt ľutujem, že mastodont neodjebal ju. Tak hádam poloslepý pakokot alebo kto ju sundajú. Alebo možno náš mastodont dostane aj ju keďže útok na tábor nevyšiel úplne podľa predstáv a Chayton je živý a relatívne v pohode. Nemá síce ľudí ale stále je hrozbou. Carrie získala veci k prepadnutiu vojenského sejfu takže tipujem, že v ďalšom diely dôjde na thiefovanie. ()