Banshee (TV seriál)

Banshee

Krimi / Drama / Akční

USA, 2013–2016, 32 h 36 min (Minutáž: 44–60 min)

Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Hoon Lee, Rus Blackwell, Lili Simmons, Matt Servitto, Trieste Kelly Dunn, Steve Coulter, Demetrius Grosse, Anthony Ruivivar, Claire Bronson, Ben Cross, Jeff Chase, Derek Cecil, Matt Lintz, Alpha Trivette, Odette Annable, Jim McKeny, Marcus Hester, Melissa Ponzio, Moniqua Plante, Željko Ivanek, Julian Sands, Peter Scanavino, Harrison Thomas, Conor Donovan, Amber Midthunder, Gil Birmingham, Geno Segers, Ólafur Darri Ólafsson, Andrew Howard, Griff Furst, Matthew Rauch, Joseph Sikora, Reg E. Cathey, Bryan Friday, Joseph Gatt, Tanya Clarke, Jesica Ahlberg, Tom McCleister, Maya Gilbert, Jerod Meagher, Miles Doleac, Surely Alvelo, Marisela Zumbado, Gabriel Suttle, Clark Sarullo, Langley Kirkwood, Chaske Spencer, Tom Pelphrey, Denis O'Hare, Shuler Hensley, Mark Ashworth, Jackson Beals, Afton Williamson, Meaghan Rath, Cherie Daly, Sam Medina, Raoul Max Trujillo, Chris Coy, Mauricio Ovalle, Lee Spencer, Eliza Dushku, Kerry Patton, Madeline Taylor, Abigale Corrigan, Mark Falvo, Eric Rasmussen, Adam Minarovich, Jennifer Landon, Jim Keisler, Carlos Guerrero, Jack Erdie, Lyne Renee, Robert John Burke, J.D. Evermore, Michael Hamory, C.J. Perry, Chance Kelly, Owen Harn, Kelley Davis, Deja Dee, Brett Gentile, Peter Luis Zimmerman, Jennifer Griffin, Daniel Ross Owens, Christos Vasilopoulos, Russell Means, Michael Papajohn, John Cenatiempo, Quentin Kerr, Kristopher Kling, Kay Story, Toby Leonard Moore, Leslea Fisher, Wayne Pére, Leo Fitzpatrick, Dennis Keiffer, David Harbour, Ana Ayora, Erik King, Casey LaBow, Michael Franck, Zack Duhame, Michael Kostroff, Kevin J. O'Connor, Kevin Gage, Samantha Worthen, Anastasia Griffith, Edward A. Duran, Hunter Garner, Cedric Stewart (herec, a.z.), Michael Roark, Ray Stoney, Scott Clackum, LaVonne Rae Andrews, Doug Kruse, Tatanka Means, Baby Norman, Linds Edwards, Bob Fisher, Dane Northcutt, Jace Jeanes, Tim Sitarz, Mark Hicks, Michael Harding, Alex Livinalli, Matt Medrano, Josh Burrow, Susan Misner, Wilson Jermaine Heredia, Jon Eyez, Ryann Shane, Nestor Serrano, Troy Faruk, Frederick Weller, Lauren Mae Shafer, Peter Benson, Dan Butler, David Meadows, Joseph Gatt (a.z.), Andrew Howard (a.z.), Geno Segers (a.z.), Trieste Kelly Dunn (a.z.), Rus Blackwell (a.z.), Chiké Okonkwo, Brian Oerly, Matt Leonard, William Haze, Happy Anderson, Hakim Callender, Judd Lormand, Eddie Cooper, Ron Cephas Jones, Gregory Korostishevsky, Corey Maher, Ivan Martin, Mike Seal, Greg Sproles, Mike Pniewski, Toby Holguin, Anthony Molinari, Jannette Sepwa, Rebecca Koon, Jessejames Locorriere, David DeSantos, J. LaRose, Jesse C. Boyd, John Landolfi, John Redlinger, Ricky Russert, Alexis Raben, Özgür Teke, Mark Semos, Tania Mejia, Jason Michael Elliott, Suparna Thies, Robert C. Trevelier, Nelson Bonilla, Tamara Austin, Kelly Collins Lintz, Pete Burris, Melissa Eastwood, Kisha Barr, Richard Fullerton

Komentáře uživatele Wez k tomuto TV seriálu

Prozatím nejlepší seriál,jaký jsem viděl-s dalšími a dalšími díly narůstající a narůstající kvalita a to se opravdu málo kdy vidí.Výborně promyšlené a propracované postavy z tohoto seriálu dělají opravdový skvost,z kterého jsem byl doslova unešen-ony totiž ty kladné postavy nejsou zas až tak kladné a ty záporné nejsou také být tím,čím se na první pohled zdají,dokonce jsem i s plno záporáky docela sympatizoval-asi nejlepší z nich je Kai Proctor,který si jde tvrdě za svým,ale dokázal mnohokrát i dost překvapit,dohromady s jeho "suchopárným" ůčetním Clayem Burtonem opravdu pekelná dvojka(pokaždé,když si Clay sundal brýle,byla to neklamná známka toho,že se dočkáme nějakýho toho masakru :-)),další do sbírky Chayton Littlestone-"drobeček",který se postupně z bojovníka za indiánská práva a tradice stane chladnokrevným a psychopatickým vrahem,ale ze začátku mi byl i dost sympatický a dokonce jsem chápal i jednání Rabbita po té,co chtěl zpět svoji dceru a snažil se proto jít i přes mrtvoly..No hlavní hrdinové Lucas,Sugar a Job,ti absolutně neměli chybu,Hlavně Lucas a hláškujíci Job,toho jsem si opravdu oblíbil,ale přiznám se,že postava Carrie mi jako jediná byla opravdu nesympatická,ale po druhé sérii jsem si i na ni zvykl a pak už v pohodě a taktéž jsem si oblíbil celý sheriffův sbor včetně indiána Ravena a ex nazi Bunkera-svérázné postavičky..Zajímavé je i to,že docela dost celkem hlavních postav umírá(Emmeta a Siobhan mi bylo opravdu líto)..Je to prostě takový béčko,který se snad ani moc vážně brát nedá,ale je to opravdu parádní jízda a zábava(sám jsem všech 30 dílů zkoukl asi za necelý týden),na maloměsto kterým Banshee je je tady opravdu dost velká sbírka kriminálních živlů-od indiánského gangu Red Bones a neonacistických Arian Brotherhood po mafie všeho druhu a národností,dobrý,i když trochu nereálný bitky(souboj Nola Longshadow vs. Clay Burton je snad nejlepší a nejbrutálnější,co jsem ve filmu viděl),docela dost krve a brutálních scén a hodně šukání(i když toho mohlo být i míň)..No myslím,že tento seriál můžu s čistým svědomím doporučit všem,co mají rádi drama a napětí-neříkám,že z toho musí být každý hotový jako já,ale za pokus dát tomu šanci to stojí-a už teď vím,že mi hrdinové tohoto dílka budou opravdu chybět a nemůžu se dočkat čtvrté série,po které by měl být seriál ukončen-zas je ale dobrý to,že chtějí skončit v nejlepším a neudělat z toho nějakou trapnou sračku-a to se cení...Všechny tři série za 100%!!!Update:Tak čtvrtá série za námi-no,hodně jsem četl,že je zdaleka nejslabší a už to není ono-já si to nemyslím-je jen prostě trochu jiná..Ubylo akce a sexu ale zase na ůkor psychologie postav a já nemůžu říct,že bych byl nějak zklamán..Dost prostoru dostal sheriff Brock Lotus(další super postava) a hlavně Calvin Bunker se svým árijským bratrstvem,který se svým nepřítelem na smrt Kaiem Proctorem podobně i skončili-ve finále přišli ůplně o všechno-dobře měla našlápnuto i Carrie se svými mstitelskými kousky...A docela dost mě zaujala postava Montyho,to byl týpek jak sviňa,škoda,že se tam vlastně pouze mihl,mohli ho taky trošku rozebrat,takovej sympaťák se hned tak nevidí :-) Docela mě překvapil celkový happy end,to jsem opravdu nečekal,ale nic proti tomu..Já myslím,že čtvrtá série seriálu ostudu neudělala-za mě naprostá spokojenost-95% P.S. Banshee a jeho hrdinové i padouši mi budou opravdu velice chybět,díky moc za ty hodiny a hodiny super zábavy s Vámi všemi!!!!!!A speciální dík patří všem,kteří se podíleli na tvorbě českých titulků,bez kterých bych si tento skvost nikdy neužil-THANX!!!(14.1.2016)

Po opětovném shlédnutí mohu pouze konstatovat,že tato série není v ničem vůbec o nic horší,než ty předešlé(9.6.2017)