poster

November Man

 • anglický

  The November Man

 • slovenský

  Novembrový muž

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2014, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  ***

  Jako akčňák celkem dobré, jen byl ten děj na můj vkus trošku moc zamotaný. To mně párkrát dostalo do fáze nudy a nesoustředění. Byl to ale dobrý průměr...(21.4.2015)

 • Shakers
  ***

  Akčný dôchodcovia sú v kurzu a potvrdzuje to aj jeho November Man. Pierce Brosnan nenafasoval len búchačku, baby (Olgu Kurylenko moc nemám v láske, ale tu mi prekvapivo neprekážala, skôr naopak) , auta, šikovného strihača v akčných scénach, ale aj hlášky a celkovo dosť dobre napísanú postavu, ktorej skratka musíte fandiť. Príbeh síce nieje strhujúci, ale vďaka Brosnanovi nenudí. 70% - 3*(13.5.2015)

 • klerik
  ****

  Brosnan je skrátka môj obľúbený Bond. A tu je takmer rovnaký suterén. Pravdou je, že ide o jeden z filmov, kde hrdinovia nerozmýšľajú, koľko ľudí zabijú (rovnako ako pri TAKEN alebo EQUALIZER), ale v rámci žánru je to veľmi slušne odvedená robota...(18.10.2015)

 • Roman.Ticka
  ****

  Velmi kvalitní netradičně zpracovaný nenudící akčňák, jemuž dal potřebné koule překvapivě takový slaďouš jakým je Pierce. Sedlo mu jak jméno Pítr, tak příjmení Deveró, doslova a do písmene. Krásná Olga mu neméně zdatně sekund(a)ovala, takže až na poslední menší sekec s výměnou, jenž jsem velkoryse prominula, neměl film chybu. Prostě příjemné oživení a docela nečekané, o to silnější filmový prožitek.(20.10.2014)

 • MATADOR
  ****

  Brosnan a Bond je zkrátka něco co sakra fungovalo a jeho Bonda jsem mu věřil. Řadím ho na stejný stupínek jako Sira Conneryho. Trvalo to dlouho, ale konečně je Pierce zpátky v rolích, které mu sakra jdou. Tihle agenti, trénovaní na všechno možné. To jsou filmy, kde tohohle charizmatickýho borce fakt rád vidím. Dočkal jsem se, ani ta přehnaná porce politiky mi nevadila. Byl jsem okouzlen jak středoškolačka na premiéře Stmívání.(1.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace