Setkání s hvězdou: Boleslav Polívka (TV film)

Povídkový

Česko, 2012, 91 min

• Ironfood

Po podařeném Setkání s Janou Hlaváčovou jsem se celkem těšil, o to větší bylo moje zklamání. Největším problém je tu asi stupidní scénář. Všemi třemi povídkami se v podstatě táhne snaha reagovat na současnou politickou a ekonomickou situaci, což je vždycky dost ošemetná věc. První povídku sráží dolů zcela nevěrohodné chování ústřední mladé dvojice, které je dáno jak scénářem tak hereckými "výkony". Druhá povídka byla asi nejlepší, asi hlavně díky tomu, že se tu scénárista nepokoušel o žádný děj děj, takže je to v podstatě jen dialog (respektive dva monology) divadelníka Polívky s ministrem Goldflamem. Třetí povídka je nějaký nesmyslný blábol o exekutorovi, který bůhvíproč cestuje časem..(3.12.2012)

• Radko

Názov to v kontexte hodnotenia vystihuje: stretol som sa s hviezdou. Jednou. Inak súhlasím s užívateľom quichotom, že určitú úroveň mala len poviedka s Arnoštom Goldflamom. Úroveň narýchlo zbúchanej stredoškolskej divadelnej etudy.(3.12.2012)

• Tosim

Člověk by nevěřil, jak se Polívka nebo Goldflam mohli zúčastnit takovéto povrchní komunální satiry a la český internet. 30%.(11.12.2012)

• brumbrum

Prva poviedka: To jak sa da sprznit takto Polivkov vykon :-o??? Keby ste dakto mali zostat nezamestnany, skuste reziu, horsie to nedopadne. Totaaaaaalne degesina, tesil som sa na to jak male decko, po "Setkani s hvezdou Janou Hlavacovou" (super!) - a taketo sklamanie... Muzika na hranici idiocie, cele nepresvedcive.. Odpad, hoci mam rad Polivku.. sracka jak mraky.. jak sa do toho dostal Bolek? Mal by ich udat za poskodeny image. Kraus je neskutocne nenadane blby herec, v kombinacii s tou reziou je to radovo slabsie, nez najdebilnejsie nemecke zlataniny. Kraus mal akoze hrat lekara.. - nepozeratelne.. skusal som pri tom mailovat a ist na FB, ale nakoniec som to musel pretacat.. Druha poviedka: Bravo Polivkovi, tahal to dobre :-). Pecha tiez dobry. Keby bola len tato poviedka, tak je to za 3-4*. Tretia poviedka: celkom sranda napad ;-). => celkovo 2* - nebyt tej prvej sracky, tak tie dalsie 2 poviedky by boli za 3*. Takto je to slabsi odvar.(4.1.2014)

Pohodový triptych s Bolkem Polívkou.(9.12.2012)