Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Italská veselohra Znovu v nesnázích přímo navazuje na film Zmýlená neplatí. Jeho námětem je opět historka známé party římských zlodějíčků, kteří se, stejně jako v prvním filmu, pokusí o „větší práci“. Tentokrát je to loupež osmdesáti milionů z milánské pobočky Sazky. Čin je opět pečlivě, téměř vědecky připraven a loupež se – na rozdíl od prvního filmu – skutečně podaří. Přes různé nehody a nedopatření si pachatelé zajistí i spolehlivé alibi. Již se zdá, že tentokrát uniknou pozornosti policie, když nepatrná maličkost je přivede na samí pokraj zkázy. A tak se raději vzdají celého lupu, než aby ztratili svobodu. (Filmový přehled)

(více)

Recenze (5)

Flego 

všechny recenze uživatele

Voľné pokračovanie filmu "Omyl neplatí" spred dvoch rokov pokračuje v trampotách malých zlodejíčkov, ktorých túžba po lupe je vačšia ako vlastný rozum. Stále je na čo pozerať, humor je v pohode, niektoré scény vynikajúce. Hudbu mal pod patronátom zase Piere Umiliani a je parádna. Druhý komentár. ()

farfalla 

všechny recenze uživatele

Peppe, Mario, Ugo, Capannelle a Ferribotte se vydají z Říma do Milána, aby konečně provedli velkou akci. Tentokrát chtějí ukrást peníze převážené ze sázkové kanceláře Totocalcio. Jejich milánska spojka a hlavní organizátor je však zatčen hned po příjezdu do Milána. Pětice ma sice dobrý plán, ale musí začít improvizovat. Film je pokračováním filmu ´I soliti ignoti´, který natočil Mario Monicelli v roce 1958. ()

Fajt 

všechny recenze uživatele

Volné pokračování výborného filmu Zmýlená neplatí, ale tato komedie je už značně prostoduchá. Také z tohoto důvodu v tomto pokračování svoji roli odmítl i Marcello Mastroianni. Také je velice dobře vidět v jakých podmínkách žili Italové v r.1960 v Římě. Taková bída u nás nikdy nebyla. ()

Drslw 

všechny recenze uživatele

Už trochu menej plnokrvné pokračovanie s rozpačitým záverom. Stále však výborní herci aj celkový dojem. ()

Reklama

Reklama