No Tell Motel

Brett Donowho

T.J. Cimfel

Edd Lukas

Rick Dugdale

Film se už podle obsahu netváří nijak ambiciózně, proto nechápu, že někoho jeho "kvalita" může vůbec zaskočit. Prostě je to taková tuctová duchařina dobrá na dlouhý zimní večer, nejlépe podávaná s mísou popcornu a s ledově vychlazenou colou v plechu. Takže za mě celkem povedený horor, který měl výbornou úvodní scénu, pár zajímavých nápadů a nějakou tu pointu, aby se neřeklo.(26.12.2012)

• Morholt

Takovou bandu debilů, aby člověk pohledal. Sotva vlezou do motelu, začnou díky svý tuposti kapat jeden po druhym a duchové tak můžou maximálně nevěřícně zírat a hrát kolo, kolo mlýnský. Atmosféra samozřejmě žádná, duch holčičky měl jeden dva dobrý momenty, ale víc než horor to připomínalo celkem slušnou komedii, přičemž za některý eskapády by se nestyděl ani inspektor Cluseau. 10%(12.11.2013)

• Šakalík

By mě zajímalo, kdo na tyhle hovadiny pořád dává peníze... Já nečekal žádné zázraky, spíš jenom takovou oddechovou duchařinku. Jenomže No Tell Motel duchařina není. Sice se tam opakovaně zjevuje duch malé holčiny, jenomže ta tam slouží jen jakýsi průvodce, zatímco do nebezpečných situací se neskutečně pitomé osazenstvo motelu dostává samo. Strašidelného na filmu není opravdu vůbec nic, snad s výjimkou hereckých výkonů. Vlastně se tam celý film jen běhá do sklepa a zpátky, přičemž logika někde hluboce dříme. Vyumělkovaný konec tomu dává punc prvotřídní slátaniny, která opravdu nestojí za plýtvání elektřinou. Za solidní image té malé holky dávám jednu hvězdu, jinak to nestojí za nic.(22.12.2012)

• beso74

Strašidelne tváriaca sa hudba ešte nikdy z príšernej kraviny nevyrobila obstojný horor. A ani tentokrát to nebolo výnimkou. Vrzganie dverí, kvílivé zvončeky a snahy prehovoriť duchovi do duše nie sú tou pravou kombináciou pre mňa a myslím že ani pre väčšinu z vás. A snaha o prekvapivý záver bola úplne neprekvapujúco tuctová. Ale, aj keď si teraz budem možno odporovať, kvôli záverečnej štvrť hodinke a faktu, že v súčasnej hororovej produkcii až taký výber zas nie je, nehodil som s týmto filmom tam kde patrí, do odpadu, ale o dve poschodia vyššie. Ak môžem po nedávnych skúsenostiach odporúčať, je jednoznačne lepšie pozrieť si tento film ako dostať s drôtom do oka, a to bez debaty... Ale zase nie viac ako raz.(16.10.2012)

• George Stobbart

Tak sa mi zdá, že tie duchárčiny už naozaj nemajú s čím prísť; nielen, že sú zvyčajne nudné a otrepané, ale ešte tam s obľubou pchajú aj otravné malé decká. Tu sa takýto priblblý detský duch nachádza v opustenom moteli, kde sa podarí havarovať skupinke extra vymletých teenagerov. Na to, že mal film iba 83 minút na mňa pôsobil nekonečne a brutálne nezaujímavo, aj keď sa neskôr snažil trochu zamotať ten fádny dej. Postavy boli poriadne nesympatické, nejaké napätie či atmosféru som nepostrehol a ani by som to nenazýval hororom, keďže jediné čo tu malo / mohlo pôsobiť hororovo bolo obzeranie detského ducha za zvuku hlasnej hudby, čoho sa snáď už nikto nezľakne.(9.10.2012)