Reklama

Reklama

Divoká Amazonie

(TV seriál)
  • USA Wild Amazon
všechny plakáty
Dokumentární
USA, 2010, 2x44 min

Obsahy(1)

Pořad "Divoká Amazonka" nás zavede na cestu do srdce největšího povodí na světě. Toto území je domovem nejrozlehlejšího deštného pralesa a nejdelší řeky na Zemi. Žije zde také největší množství živočišných druhů, od nepolapitelných jaguárů po drobné mravence střihače. Také zde uvidíte želvy rychlé jako hadi a pavouky chránící žáby. Je to tajemné území. Neustále se zde nachází nové formy života a vzorce chování. Úžasné záběry vás přesvědčí o rozmanitosti a barevnosti pralesa, který je samozřejmě také domovem lidí. Prozkoumejte s námi neobyčejné vztahy, které se zde vyvinuly mezi těmi nejméně pravděpodobnými tvory, již bojují o přežití v divoké Amazonce.

1. Kolébka života V povodí Amazonky rostou úžasné květiny, které chytají brouky a přes noc mění pohlaví. Člověk však svým působením ohrožuje jejich prostředí.

2. Nespoutaný svět Poznáte strategie přežití od korun stromů po lesní podrost. Mimo jiné uvidíte malou žabičku, která chrání obrovskou tarantuli. (National Geographic)

(více)

Recenze (1)

agassi68 

všechny recenze uživatele

V rámci 44 minút dostanete skutočne rozsiahle informácie o živote v amazonskom pralese. Od hmyzu cez domorodé kmene až po život v kalných vodách najväčšej rieky sveta.. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama