Aljak

Teátro samé o sebe. Napriek slabej prvej polovici filmu, kde opäť až príliš tlačili na pílu a snažili sa o komédiu, tak druhá polovica, ktorá už pôsobila viac dramatickým dojmom, už stála za to. Ramova dobrota za každú cenu bola spočiatku otravná, ale keď láska začala nečakane miešať karty, tak už aj tá prirodzená dobrosrdečnosť išla bokom. Ram sa spočiatku zamotával v sieti dobrých úmyslov, a napokon sa zamotal do obrovskej siete klamstiev. Je pravda, že na podobnom princípe už bolo viacero filmov, ale toto malo skutočne dobrú atmosféru a aj vcelku vydarený soundtrack. Navyše, veľké plus dávam za to divadelné prostredie s ústredným motívom Ramajany, ktoré pekne korešpondovalo aj so samotným dejom reálneho príbehu (žeby inšpirácia z Om Shanti Om?). Škoda tej prepálenej prvej polovice, ktorá uškodila celkovému dojmu z filmu. ()

Andrea1717

Začiatok filmu je trošku slabší, ale čím hlbšie ma to vťahovalo do deja tým viac sa mi to páčilo. Hudba v tomto filme je naozaj veľmi pekná aj keď ani jedna pieseň vo filme neodzneje celá. V podstate je to príbeh lásky, odohrávajúpci sa sčasti v divadle, kde hlavný hrdina hrá, jeho krédom je pomáhať ľuďom a tentokrát sa do tej pomoci vloží tak veľmi, až si zavarí na riadne problémy. ()