Indický architekt trpící mylnými představami o životě. Romská dívka, která hledá sama sebe. Špatný přítel, kterému se nedá uniknout. Duch, který tě nenechá na pokoji. A město. Všechno přichází najednou a vzájemně se ovlivňuje při hledání klidu, svobody a lásky. Téměř celý film byl natočen v Praze. (Festival bollywoodského filmu)

Niktorius

Souložení, halucinace, české písně, duch mrtvého přítele, rusky mluvící Romka a povídání o pracovním táboře v Letech v jednom filmu. Fakt že jo. ()

MiGi87

Hm, váhám mezi dvěma a třemi hvězdičkami, asi se ale přikloním ke třem. Uznávám tvrzení předřečníků, že je ten film prostě divný, scénář je poměrně OK, i když z něho režie zdaleka nevyždímala maximum, zdaleka ne. Po celou dobu sledování se mi hlavou honilo "fucked-up movie about fucked-up guy". Takže 2.5 hvězdy + zaokrouhlení nahoru za snahu, na IMDb ale jen za pět. Btw. co za film pojmenuje většinu postav po hercích, kteří je hrají? ()

neurvalec

Naivita, co bolí! Třebaže jde o režisérský debut a třebaže film se vymyká klasické bolywoodské produkci a veze se na nové vlně, mělo to dopadnout mnohem, mnohem lépe! Ale už když si přečtete anotaci, cáká na Vás taková změť "tajemných podivností".. škoda, 1,5* ()

Karell840

Film jsem našel náhodou na Netflix, když jsem hledal české filmy. Nechápu 22% hodnocení. Film má takový divný rozjezd, spousta CZ reálií je divných - hlavní hrdinka neumí pořádně česky, ale myslím že je to dobře uděláno, že to neruší. A finále je fakt nadupané. Určitě lepší než 90% CZ produkce a negativní recenze moc nechápu. ()

xyro

Velmi nebollywoodský snímek. Neviděla jsem snad nikdy víc zběsilý a psycho film, než tento. Možná k tomu přispělo pár skleniček vína a posunuté titulky... Shrnula bych to jako nepovedený Klub rváčů s rádoby hlubokým lidskoporávním přesahem. ()