poster

Neukdae sonyeon

 • Jižní Korea

  늑대소년

 • Kanada

  A Werewolf Boy

 • Velká Británie

  A Werewolf Boy

Fantasy / Romantický

Jižní Korea, 2012, 122 min

Režie:

Sung-hee Jo

Scénář:

Sung-hee Jo

Kamera:

Sang-mok Choi
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mkqp
  **

  Poslední půl hodina až na pár scén absolutně nefungovala a sesypala slibný začátek a střed filmu. Bohatě by mi stačilo, kdyby se A Werewolf Boy zabýval pouze adaptací zaostalého dítěte do společnosti.Tady z něj udělali vlkodlaka proti kterému stojí namyšlený bohatý chlapík, který se ho snaží za každou cenu dostat kvůli holky, meh.(20.6.2015)

 • Pethushka
  ****

  První polovina filmu se mi líbila hodně moc, ta druhá mi už celkový dojem trošku pokazila. Joong Ki byl v roli vlkodlačího kluka naprosto úžasný a poprvé se mi u něj stalo, že jsem se na něj nemohla vynadívat. Není divu, že hlavní hrdinka měla potřebu starat se o něj. Kdyby tvůrci malinko přitlačili na pilu po té romantické stránce, asi by to bylo dokonalé. A nebo je možná dobře, že tak neudělali, protože by se jim to celé rozsypalo. Každopádně, takhle to vidím na silné 4*.(5.12.2013)

 • kaylin
  ****

  Pokud máte rádi romanci, která je funkční, romanci, která funguje i přesto, že jsou v ní fantastické prvky, rozhodně se na snímek „Neuk-dae-so-nyeon“. Je na něm krásně vidět, že by „Twilight“ mohl fungovat i po stránce kvality, nikoli jen kvantity. Stačí jenom podávat ten příběh tak, aby to nebylo děsivě prvoplánové a v konečném důsledku směšně trapné. „Neuk-dae-so-nyeon“ je silný příběh a doslova mi svou pomalou poetikou a krásou obrazu uhranul.(19.11.2014)

 • ainny
  ****

  Jsem už nějaká otrlá či co... Film se mi líbil, ale slzy se nekonaly. Nevím, kde se zasekly, protože jako profesionální plačka bych se uživila naprosto s přehledem. Na nedělní odpoledne to byla dobrá volba. Ale jedno ale tu zůstalo. No, třeba na to přijdu, až si to pustím podruhé. A pak těch hvězdiček bude pět.(10.3.2013)

 • eraserhead666
  ****

  "Vědět víc zní dobře. Ale udělá to z tebe zbabělce." Neskutečně zkostnatěle kýčovitý paranormálně romantický doják o krásce, zvířeti a bestii v člověku. Aneb Tarzan v rouše vlčím během Stmívání (ovšem ve stravitelné poloze). Ale nepřekvapuje mě, že to Korejci umí podat tak, že jim to sežerete skoro i s navijákem. Spíše mě překvapuje, že to ještě nemá US remake.(14.9.2014)

 • - Románová verze "Werewolf Boy" byla uvedena na pulty knihkupectví dne 31. října 2012, jejím autorem je Kim Mi-Ri a knihu publikovalo vydavatelství Publishing Esoope v Jižní Koreji. Román je založen na filmu. (Dragoni)

 • - Aby se naučil psí mimiku a pohyby, zhlédl Joong-ki Song (Chul-Su) mnoho dokumentárních filmů a také studoval chování psů na ulici. (Jirka_Šč)

 • - Natáčení začalo 21.prosince 2011 v jihokorejském Jeonju. (Dragoni)