poster

Neukdae sonyeon

 • Jižní Korea

  늑대소년

 • Kanada

  A Werewolf Boy

 • Velká Británie

  A Werewolf Boy

Fantasy / Romantický

Jižní Korea, 2012, 122 min

Režie:

Sung-hee Jo

Scénář:

Sung-hee Jo

Kamera:

Sang-mok Choi
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dragoni
  *****

  Letos můj první shlédnutý film z Koreje, který se nádherně povedl a i když bych ho přirovnal k něčemu jako hodně lehký remake Tarzana a Twilight, tak ani jeden ze zmíněných filmů není tak krásný jako Werewolf Boy, který předčil mé očekávání. Tenhle snímek mi po dlouhé době vyrazil dech a byl to jeden z mála, kde mi přišlo těch 122 minut jako prchavý okamžik. Krásný procítěný film, o lásce, strachu a věčnosti. 85%(1.4.2013)

 • Mkqp
  **

  Poslední půl hodina až na pár scén absolutně nefungovala a sesypala slibný začátek a střed filmu. Bohatě by mi stačilo, kdyby se A Werewolf Boy zabýval pouze adaptací zaostalého dítěte do společnosti.Tady z něj udělali vlkodlaka proti kterému stojí namyšlený bohatý chlapík, který se ho snaží za každou cenu dostat kvůli holky, meh.(20.6.2015)

 • Fr
  **

  ,,DLE MÉHO NÁZORU - POSTRÁDÁ SOCIÁLNÍ DOVEDNOSTI, PROTOŽE BYL VYCHOVÁVÁN MEZI ZVÍŘATY. ALE JE SCHOPNÝ A BUDE SE UČIT.“...... /// Co taky můžete jinýho najít v baráku, kde dřív bydlel chovatel vlků…. (nechcu vám do toho kecat, ale ten parchant, kterýho jste našli, bude asi … - nic ti neřeknu!). Nevím jak vy, ale já mám dojem, že taková jednička Twilight, byla proti vlkoušovi parádním bijákem. A to nejsu osoba, která čekala, jen až někdo zařve ,,vlkodláááák, zachraň se kdo můžeš“. Chtěl jsem prostě jakousi fantasy pohodovku. Ale ten příběh je místy děsná píčovina s logikou …. prostě Korejci (ti co mě znaj věděj, že nejsu žádnej filmovej xenofoba, ale čeho je moc…). Kurevsky r o z v l á č n e j, byť filmařsky obstojnej příběh v duchu duchů, vo princi mých snů (ne mejch ne…) a bejt holka, náctiletá, asi na nic nečekám, fláknu si film i rejžu do oblíbenejch a vlkodlak mi ještě večer štěká v boudě …(ale bez záruky). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Bráchu doma vychováváme podle příručky k výcviku psů. 2.) Zjistím, že zamilovat se do kluka s IQ houpacího koně (vlka?) je hovadina. 3.) Thx za titule ,,hanik.n“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(7.4.2013)

 • Pethushka
  ****

  První polovina filmu se mi líbila hodně moc, ta druhá mi už celkový dojem trošku pokazila. Joong Ki byl v roli vlkodlačího kluka naprosto úžasný a poprvé se mi u něj stalo, že jsem se na něj nemohla vynadívat. Není divu, že hlavní hrdinka měla potřebu starat se o něj. Kdyby tvůrci malinko přitlačili na pilu po té romantické stránce, asi by to bylo dokonalé. A nebo je možná dobře, že tak neudělali, protože by se jim to celé rozsypalo. Každopádně, takhle to vidím na silné 4*.(5.12.2013)

 • lopata555
  ****

  V prvej polovičke veľmi krásna rozprávka o dievčati čo sa začala kamarátiť s vlčím chlapcom. Druhá polovica ale už dosť stratila na romantike a je to už skôr dráma o jednom nedonosenom somárovi čo sa nevie zmieriť stým, že ho holka nechce / a dala prednosť niekomu inému / tak ju začne kopať do brucha .... P.S ak vám niekedy žena povie aby ste počkali že ona sa vráti. čakajte ale zas nie moc dlho :D(6.9.2014)

 • - Aby se naučil psí mimiku a pohyby, zhlédl Joong-ki Song (Chul-Su) mnoho dokumentárních filmů a také studoval chování psů na ulici. (Jirka_Šč)

 • - Natáčení začalo 21.prosince 2011 v jihokorejském Jeonju. (Dragoni)

 • - Románová verze "Werewolf Boy" byla uvedena na pulty knihkupectví dne 31. října 2012, jejím autorem je Kim Mi-Ri a knihu publikovalo vydavatelství Publishing Esoope v Jižní Koreji. Román je založen na filmu. (Dragoni)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace