Reklama

Reklama

Noc v Myší díře

(amatérský film)
Akční / Thriller / Romantický
Česko, 2012, 10 min

Obsahy(1)

Pod brněnským Hlavním nádražím se rozkládá labyrint podchodů, průchodů, východů a záchodů. A právě na posledním zmiňovaném místě se jedné noci náhodně setkají. Ona a On. Ona, hledající zde úkryt před bezcitnými zabijáky a On, právě zde vykonávající potřebu. Kráska v nesnázích a muž s chutí nějaké nesnáze postřílet. Oba čeká v podzemním bludišti plném vrahounů dlouhá noc. (choze)

(více)

Recenze (45)

Hakha 

všechny recenze uživatele

Ouch, to bolelo. Poslouchat tak špatné dialogy v tak nepříjemných hlasových projevech opravdu moc bolí. Když už herci nehrají hlasem, tak se ani nepokusili zahrát situaci tak, aby to nevypadalo tak nepřirozeně. Z tohoto materiálu se dá těžko vyčíst, zda vinit herce, nebo neschopnost režiséra vést herce... hudba je také rušivým elementem a jediné co mě napadá pochválit je kamera. Jsem myslel, že režisér za dva roky udělá krok vpřed, ale místo toho vidím sešlápnutou brzdu a poté zpátečku. Samozřejmě budu režisérovi a jeho kolegům držet palce, ať mě v dalších projektech přesvědčí o svém talentu. Mé hodnocení 1 hvězdička… ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Fajnové žánrové cvičenie, ale nič viac. Technická stránka, najmä kamera, je dotiahnutá na maximum a je na profesionálnej úrovni. Ešte by sa zišlo premakať strih, čo ale vidím skôr na problémy na pľaci (napr. krkolomný záverečný skok hlavnej hrdinky na záporákovú zbraň), i keď na druhej strane fajnová hudba sa ťažko striafa do tvrdohlavého strihu (odporúčal by som nabudúce upraviť finálny strih podľa dodaného sountracku). Osobne mi vyslovene vadila iba (inak pekná a sympatická) hlavná predstaviteľka, ktorej amatérsky prejav, pendlujúci medzi (hádam) úmyselným afektom a kŕčovitým neherectvom, je celú ligu za už klasikom Tomášom Mannom. No a taktiež bohužiaľ ostáva tradičný Chozeho problém so storytellingom (najmä nezverejnený Assassin/Killeři), ktorý je viac komplikovaný, ako by sa patrilo. Nabudúce poprosím späť k hororu a k jednoduchosti. Casa Carnivora bola napriek (práve kvôli?) svojej jednoduchosti, lacnosti a "na-rýchlo-zbúchanosti" zatiaľ najlepšia. Možno som príliš kritický, ale to iba preto, že Choze už vo všeobecnosti dosiahol taký level amatérskej tvorby, že sa približuje (polo)profesionálnemu filmu a myslím, že je lepšie konštruktívne vypichnúť tých pár vecí, čo ešte treba zlepšiť, ako uspávať ho na vavrínoch. Thumbs up! PS: Žeby to bol prequel k Cyborg Cheerleader? :) ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Z Brna New York neuděláš. To se vyšle partička amatérů do brněnského komplexu zvaného Myší díra kde si hrají na honěnou s pistolkama a s pocitem posledního akčního hrdiny. Nikdo už neřeší jak debilní to je, jak debilně u toho vypadají a jak nemožně je to zahrané a retardovaně a chaoticky vymyšlené. V zatuchlém Brně ve kterém bydlím se nic takového nemůže stát. Prostory skýtaly leda velké hovno, protože v Brně je velké hovno a celé město i se všema lidma v něm je jedna velká sračka. Nepošlu to do odpadu, že zde po ulici chodí pěkné holky. Mé hodnocení: 20% ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Ne a ne a proste ne chozeho filmy jsou jak pres kopirku a opet se vyskytuji porad ty stejne faily znovu chybi alespon minimalni uvedeni do pribehu aby clovek aspon trochu pochopil o co tu jde cely je to nevyrazny bez stavy a konec tradicne opet jaksi nedotazenej povedla se sice hudba a vybrane lokace taky nejsou spatne obcas nejaka ta dobra hlaska padne: rozbils mi mobil: zabils mi lidi ale to je tak vsechno a pozor byl bych nerad kdyby to vyznelo jako ze nemam rad amaterske filmy nebo mam od nich prehnana ocekavani prave ze naopak ale stojim si za tim ze kdyz uz se nekdo na tomto poli pohybuje mohl by si vsimnout veci co se v predchozich filmech nepovedli a zapracovat na nich (pokud tedy ten dotycny ma krome nadseni alespon spetku talentu) ale ne aby se opakovali porad ty stejne chyby dokola takze se domnivam ze zcela subjektivne i objektivne to proste na vic nez na ty upocene 2* zkratka nema rad bych udelil vic ale nemuzu najit zadny duvod proc tak ucinit ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

celkem zábavné, jestli mi to něco připomínalo, tak filmového Hitmana, jen lepší a sebeironičtější, ale pořád tam bylo dost věcí, které se mi nelíbily, například celý začátek na záchodech, prostě, je to dobře zahrané, nastříhané, hudba ucházející, ale ten scénář... Nakonec přidávám i tu čtvrtou, za cynický humor hlavního hrdiny, navíc je to pořád amatérský film ()

Galerie (13)

Zajímavosti (11)

  • Skladba, při níž prochází podchodem dvojice zabijáků, je autorským dílem kameramana Tomáše "Vierzbowskeho" Opatřila. (choze)
  • Během natáčení nabídl štábu výpomoc neznámý kolemjdoucí Jiří Špác, který následně trvale rozšířil řady LudovicoFilmu. (choze)

Reklama

Reklama