poster

Regular Ordinary Swedish Meal Time (TV pořad)

Reality-TV / Komedie

Švédsko, 2011, 20x2-5 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • phoenixer
  *****

  Bezkonkurenčně jednoduchá a zároveň nejvíce dramatická domácí kuchařka s Majonézou (It´s good for you!). Poněkud odlišný způsob přípravy pokrmů od jinak nudných kuchtíků naprosto uchvátí. Především ten osobitý styl u otvírání plechovek, krájení zeleniny nebo porcování masa. Ke všem, tak dokonale vypadajícím pokrmům se podává obvykle mléko, tak jako jsou na to Švédi zřejmě zvyklí. Aby toho ale nebylo málo občas našeho kuchaře navštíví i "Mr. Fox", který vždy překvapí svou až nadpozemskou silou a vychytralostí.(6.11.2012)

 • Macejko
  *****

  Koncept "jebem žrádlom o zem" na prvý pohľad nepôsobí ako komediálne zlato, ale v podaní bradatého Švéda milujúceho majonézu (pre-dinner snack - it's good for you!) je z toho niečo, čo sa neomrzí ani po niekoľkých dieloch a je to tak neskutočne vtipné, až z toho slzy tečú. "Dinner is served, bitches!"(24.7.2013)

 • Durgas
  *****

  Na tomto sme sa pred časom na youtube dosť bavili. Podľa mňa je to originálne a vtipné (nie každému sa to musí páčiť, trocha nadhľadu však určite nezaškodí) a, ako napísal Macejko, tak skoro to neomrzí. Moje najobľúbenejšie diely: Satan Salad a Superior Smörgåscake (hádzanie vajíčiek do vriacej vody cez celú kuchyňu ma zabilo). Treba to vidieť, pretože... It's good for you!(25.7.2013)

 • marrrrian
  *****

  Po dlhej odmlke sa na youtube začali objavovať ďalšie časti. Rozhodol som sa teda hodnotiť. Myslel som, že to bude násilné predlžovanie piatich minút slávy. Čo nové, okrem tričiek s nápaditým logom, by mohli predstaviť? A v tom to je. Nič. Jednoducho pokračovali z miesta, kde skončili. S ešte väčším odhodlaním, častejším revom a maniakálnym smiechom. A kým do každej časti dostanú vždy aspoň dva - tri nové prvky, bude to pre epizódu postačujúce maximum, i keď sledujeme prakticky dokola to isté... Koniec koncov, úspech podobných projektov je vrtkavý a "you gotta be gentle with it, like a Swedish lady."(18.4.2014)

 • Zirael
  ****

  Regular Ordinary Swedish Meal Time je v podstatě takový velice netradiční pořad o vaření. Naštvaný, majonézu milující švéd vám s pohledem upřeným do kamery vysvětlí jak co nejbrutálněji uvařit všechno možné od rybího filé až po čokoládový dort. Kromě kuchařů amatérů je to pořad vhodný i pro milovníky cizích jazyků, protože "kuchař" všechno vysvětluje in Swenglish. Pravdou je, že se celý koncept za celou dobu ani jednou nezmění, takže to pak působí trochu monotónně. Ale já těm klukům švédskejm dám i přes to čtyři hvězdičky, protože mi to padlo do nálady a jako jednorázovka mně to přišlo třeskutě vtipný.(9.10.2012)

 • - Produkce seriálu byla v květnu roku 2012 náhle ukončena a nikomu z diváků nebylo oznámeno, proč se tak stalo. Ovšem za necelé dva roky, tedy začátkem dubna roku 2014, se objevila nová epizoda "We're back, bitches" a následně i epizoda "Why we were gone for so long". Obě epizody měly opět upoutat pozornost, neboť se autoři pořadu rozhodli, že budou v natáčení pokračovat a budou opět natáčet nové díly. (Borrtex)