poster

Glee: Director's Cut Pilot Episode

Muzikál / Komedie / Drama

USA, 2009, 55 (46) min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Tom Riddle
  *****

  Jeden z nejnabušenějších seriálových pilotů všech dob. Představení talentovaného castu, nástřel osobností hlavních postav, náznaky všeljakých shipů a husina při závěrečném Don't Stop Believing. Láska na první pohled.(13.10.2012)

 • H34D
  *****

  Pilot Glee je skutečně jeden z nejlepších úvodních dílů k seriálu, co spatřil světlo obrazovky. Perfektně načrtnuté charaktery, bravurní rozjezd, vše v patřičné, avšak subtilní nadsázce opepřeno lehkým a nikterak vtíravým humorem. Ryan Murphy by se však nikdy nespokojil jen s "vtipným muzikálem ze střední", v pilotu stihne načrtnout hned několik komplikovaných vztahů a sociálních problémů dnešní společnosti. První série Glee, resp. její první polovina, než došlo k "neplánovanému" prodlužování je nefalšované zlato! Rozdíly mezi klasickým pilotem a director's cut jsou minimální, přibylo pár nepodstatných dialogů, byly trošku více vyjasněny budoucí milostné trojúhelníky, ale to téměř nestojí za řeč... PS: Závěrečný výstup ve znamení Don't Stop Believing představuje tu nejnabušenější (a vůbec ne gay) emocionální katarzi, jakou si pilotní díl seriálu může přát! 9/10(29.3.2013)

 • Mr.Ripley
  *****

  Murphyho rozšířená verze pilotu představuje základní sestavu postav, kterým přidané minuty hrají do karet a divákovi ukazují jejich hloubku. Tento projekt od samotného začátku nebyl zamýšlen jako televizní "HSM". Director's Cut to ukazuje v celé své kráse. Obrovská škoda, že tvůrci z nastoleného konceptu později uhnuli jinam.(21.7.2013)

 • KajusaK
  ****

  Takže high school musical ale seriál ? Perfektní pilotní díl, doufám že i následující díly budou kvalitou stejně nebo výše. Pěkný výběr hudby a docela dobrý výběr herců hlavně J. Lynch, J. Mays a M. Morrison :)) ..(25.2.2015)

 • dragon'88
  ***

  Take meh, ze som aj zabudol, ze som to uz videl pred par mesiacmi.(22.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace