Naughty or Nice

(TV film)
všechny plakáty

Byť Santom, odmeňovať poslušných a trestať neposlušných nie je vždy med lízať! Nik to nevie lepšie, ako Krissy... Život pôvabnej blondínky Krissy Kringleovej (Hilarie Burton) sa nečakane zmení v deň, keď sa jej do rúk dostane riadne tučná a ťažká kniha, ktorá nie je nič iné, ako pravý a nefalšovaný... Aktuálny zoznam poslušných a neposlušných detí samého Santu Clausa (Googy Gress)! Ten si ho totiž v návale predvianočného stresu jednoducho zabudol u jedného z detí, ktoré bol navštíviť. Krissy je týmto jedinečným darom samozrejme spočiatku nadšená, pretože s jeho pomocou nemá najmenší problém odhaliť kohokoľvek menšie i väčšie prehrešky - netrvá však dlho a uvedomí si, že je novozískaná moc... Nie je vždy med lízať! (TV Doma)

baXter

Toto je taková správná vánoční oddechovka. Prostě klasická vánoční žánrovka, je to trochu drama, ale jsou tam i prvky intriky, romantiky, přátelství, trocha vtipu, a samozřejmě zaručeně pravý Santa. Od každého tak akorát a podle mě to docela dobře funguje a nebudu mít problém se na to podívat o Vánocích znovu, hlavně taky proto, že mám pro Hilarie Burton slabost :-) ()