Likvidátoři

Bounty Killer

Thriller / Akční / Sci-Fi

USA, 2013, 92 min

CITÁT - Vylez z poza toho baru, lovče lidí.......... Je to krvavé se spoustou hlášek, protkané trochou kreslených záběrů a dialogy jsou klasicky komiksové. Po půl hodině, kdy to začalo v baru, přešlo to až k cikánům, se to vydalo vlastní cestou. Cestou pomsty, zrady a odplaty. Trochu to připomíná Mad Maxe líznutého Grindhousem. Hudba je dobrá, obzvláště u odpočinkových scénách. Ty akční nejsou moc dobře hudebně podporované (až na tu poslední), ale to není na škodu, protože se lépe můžete soustředit na cákající krev. CITÁT - Proč se babrat s dokonalostí......... Závěrečná scéna je masakr, ale to se dalo očekávat. Jo a psal jsem, že je to o lásce? Je. CITÁT - Zajíčku na blatníčku.......... Natočeno podle stejnojmenného komiksu, který napsal Jason Dadson a nakreslil Henry Saine. Film má krásné komiksové předzávěrečné titulky a v těch úplně závěrečných si ještě můžete prohlédnout pár nepovedených záběrů z natáčení. CITÁT - Ty jsi mi dal své poslední pivo??..........(17.1.2015)

Už krátce po začátku jsem si říkal na co to sakra koukám. Ten film je od začátku dost ujetý, a prakticky nedává žádný smysl. A to je co říct na to že se jedná o originální scénář a ne nějakou komiksárnu. Je to neskutečná kokotina, ale svůj styl to má, navíc herci se v průběhu natáčení museli fakt brutálně bavit.(5.9.2015)

• JASON_X

Zfilmované comicsy mám hodně rád, ale tenhle mě skoro vůbec nebavil, protože mě nedokázal ničím zaujmout. Nezajímavý příběh, nudný děj, nezajímavé a nesympatické postavy a příšerná kamera. Nevím jak Bounty Killer vypadá na papíře, ale na "celuloidu" stojí dost za prd, řekl bych. Dvě z milosti - za žánr, za masky, za několik obstojných gore efektů a za dobrou scénu ze zvukotěsného kanclu na konci.(1.1.2014)

,,…VELKÁ SVĚTOVÁ MĚSTA HOŘELA PO MNOHO LET. Z POPELA SE ZRODILA RADA DEVÍTI, JENŽ SLÍBILA OBNOVU A DALA NADĚJI PŘEŽIVŠÍM Z PUSTIN…“ /// Mary si zapálí doutník a ukáže, že se zbraněma nemá problém. Tohle je totiž DOBA LOVCŮ LIDÍ, soutěžících v počtech mrtvol, prahnoucích po slávě a balících peněz... Béčko, u kterýho dlouho přemejšlím, jak moc je dobrý. Nebo blbý. Nevím, jestli mi vaděj jednoduchý dialogy, špatný herecký výkony a nedokonalý triky. Přemejšlím, jestli to přetluče fakt, že cigáni jsou zmrdi s kaunovskejma ksichtama, hodně krve a akce se sexy postavou Christiany Pitre. Cení se pokusy vo hlášky, ale výsledek je stejnej, jako celej film. Ale dosť boľo plkání. Tohle není látka určená k filozofování, takže přes všechny ty minely to je celkem vodsejpající zábava. Byť ubohá. Ale kdo chce kam … /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Grafický romány z pera Jasona Dodsona jdou mimo mě. 2.) Zjistím, že krev na ostruhách bílejch kozaček, může vypadat sexy. 3.) Mám slabost pro vražedný a nepříčetný cigánky. 4.) Thx za titule ,,raxor“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne(14.11.2013)

Samozřejmě i já si vzpomněl na Šíleného Maxe a hromadu dalších postapokalyptických akčních jízd. Ale právě proto mě to bavilo a navíc tu byla Christian Pitre, která je fakt kost a vůbec nevadí, že neumí hrát. Respektive nevadilo by to, kdyby hráli ostatní. A to je právě ten problém. Zvolený formát, gore, akce, to všechno bylo béčkově v pořádku, ale ti herci......... . Jasně, člověk nemůže chtít zázraky, ale ten náznak herectví člověk čeká i ve filmech, kde hraje Chuck Norris nebo medvěd. Tady se ovšem nic takového nekonalo. Nejvíc to bylo vidět na postavě side-kicka. Na druhou stranu se mi líbil přístup k cikánům, kteří zde byli vykresleni jako lidožravá hovada dělající bordel. Už se těším na reakci zmocněnce pro menšiny, až se o tom dozví. 55%(17.2.2014)

• - Film měl premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Dallasu 2013. (Terva)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokalitách Santa Clarita, Los Angeles, Glendale a u vyschlého jezera El Mirage. (Terva)