V budoucnosti postihne svět apokalypsa a někdo za to bude zodpovědný, a co je důležitější - bude za to i potrestán. Zabijáci "Bounty Killers" poženou ke spravedlnosti každého, kdo v pozadí velkých korporací v honbě za ziskem zničil tento svět. Díky svým činům se zabijáci stávají celebritami a jejich práce se stane uměním. Tak je tomu i u Mary Death a Driftera, dvou nejlepších zabijáků s osobitým a velmi rozdílným stylem a s velkou podporou u fanoušků. Oba se dobře znají a při práci se ještě více sblíží, ale jednou se na seznamu lidí určených k likvidaci objeví i Drifter.. (+sfinx+)

Trailer

Dellamorte

Absolútny náser. Výborný okulahodiaci mix Fatal Femme with Mad Max, hosting by Easy Riders vs. Killyabitch ft. Funny. Ľahkovážne filmové spracovanie ničoho do metráže, ktorej výrazne napomohol trendovo zaužívaný strih. V tomto prípade to ale u mňa nemalo na zábavu žiaden účinok.Bavila som sa a to išlo. Garymu to seklo a Sara so svojím KILL to len potvrdila. ()

JFL

"Oh God, it tastes like boobies." Jak výstižný citát z filmu, který ve své podstatě je něčím zcela obyčejným, ale při tom nabízí tolik potěšení. Důvod, proč tento titul vyčnívá oproti desítkám jiných okázale brakových zetek, spočívá v komiksové předloze, která kombinuje vděčné postapokalyptické prostředí s absurdní nadsázkou. Vyprávění staví na premise světa, kde všemocné korporace způsobily globální kolaps, načež na jejich hlavouny byly vypsány odměny, po kterých baží lovci hlav, z nichž se staly celebrity, které stejnou měrou dbají na výmluvnost svého arzenálu jako na svou image. V praxi to znamená, že skupinka chlapíků v kvádrech se žlutými kravatami dostává na prdel od hrdinů, kteří vlastně cosplayí za různé postavy z populární fikce (od aluze na fetišistické úbory zdravotních sester přes western, Šíleného Maxe a jižanksé burany po burlesque a punk). Vedle stylizace postav zachraňuje předloha film i tím, že nabízí pestrý svět plný nadsazených detailů, které tvůrci věrně adaptují a neucuknou ani před těmi nejujetějšími jako je koňské spřežení z motorek. Díky tomu, že de facto s každou sekvencí se představuje nějaký zcela nový aspekt zdejšího universa, nikdy film nezabředne do rutiny, jako ostatní laciné brakovky s galerkou vyžilých pseudo-hvězd, které na sebe ukazují umělými pistolemi, k nimž jsou postprodukčně domalovány záblesky od hlavní. ()

emma53

Všechno s nadhledem, jinak jděte od toho. Něco tak šílenýho jsem dlouho neviděla, ještě jsem čekala, že budou střílet z fénu na vlasy a hadice na vodu, že bude sloužit jako planomet. Ale jim kromě malých zbraniček stačilo i nádobí z kuchyně. A hrdince závidím, protože v každé situaci měla nádherně namalované oči, děj se co děj. Jinak by se musela přemalovávat každých deset minut. Že mají ale amíci tu kosmetiku zmáknutou:-) Jednou za čas to byl zase výplach pro mojí hlavu.......a ještě bych tam nahoru přihodila " horor". ()

Superpero

Dnešní béčka už nemají ten šarm a půvab osmdesátkových kousků. Prostě moc čpí novotou. Ale i přesto je tohle zábavný kousek, kde je vidět nadšení pro věc. Je tam hodně krve, docela dost dobrých nápadů a hlavní hrdinka je sexy černovláska v minisukni. Dost mě překvapilo, že neukázala kozy a přijde mi to vůči divákovi nefér. Příběh o lovení korporátních managerů, kteří zavinili apokalypsu je roztomile debilní a finální masakr mě fakt pobavil. A dokonce vyhrabali i Gary Buseyho, který tam má bohužel jen velmi malou roli. ()

Fr

,,…VELKÁ SVĚTOVÁ MĚSTA HOŘELA PO MNOHO LET. Z POPELA SE ZRODILA RADA DEVÍTI, JENŽ SLÍBILA OBNOVU A DALA NADĚJI PŘEŽIVŠÍM Z PUSTIN…“ /// Mary si zapálí doutník a ukáže, že se zbraněma nemá problém. Tohle je totiž DOBA LOVCŮ LIDÍ, soutěžících v počtech mrtvol, prahnoucích po slávě a balících peněz... Béčko, u kterýho dlouho přemejšlím, jak moc je dobrý. Nebo blbý. Nevím, jestli mi vaděj jednoduchý dialogy, špatný herecký výkony a nedokonalý triky. Přemejšlím, jestli to přetluče fakt, že cigáni jsou zmrdi s kaunovskejma ksichtama, hodně krve a akce se sexy postavou Christiany Pitre. Cení se pokusy vo hlášky, ale výsledek je stejnej, jako celej film. Ale dosť boľo plkání. Tohle není látka určená k filozofování, takže přes všechny ty minely to je celkem vodsejpající zábava. Byť ubohá. Ale kdo chce kam … /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Grafický romány z pera Jasona Dodsona jdou mimo mě. 2.) Zjistím, že krev na ostruhách bílejch kozaček, může vypadat sexy. 3.) Mám slabost pro vražedný a nepříčetný cigánky. 4.) Thx za titule ,,raxor“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

• Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokalitách Santa Clarita, Los Angeles, Glendale a u vyschlého jezera El Mirage. (Terva)
  • Film měl premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Dallasu 2013. (Terva)