Dům snů

(pořad)
  • Kanada Property Brothers (více)

Jsou to dvojčata, velmi šaramantní a sympatická, se smyslem pro humor. Ale také vynikající profesionálové! Pokud hledáte dům snů, je s pomocí jejich znalostí úspěch zaručen, lhostejno, zdali jde o rekonstrukci nemovitosti, kterou už máme, nebo se právě rozhodujeme ke koupi nové. (TV Spektrum)

Ducharme

Mě tyhle househunter pořady hrozně baví. Schéma každého dílu je stejné - rodina hledá nový dům za určitou sumu. Zároveň si namyslí hromadu věcí, bez kterých se naprosto neobejde (super lokalita, high-end kuchyně, hogo fogo vybavení, uber koupelna, velká zahrada...). Poté, co jsou konfrontováni s cenovou realitou si uvědomí, že jim nezbude než si najít rozpadlinu za menší peníz a tu si nechat opravit. A od toho jsou tam Property brothers - realiťák jim ten dům najde a vyjedná a handyman jim ho opraví a zařídí. Co mě na tom ale baví nejvíc je jednak konfrontace s cenami realit v Americe, kde je běžné si za hromadu peněz koupit odpornou ruinu a ještě se radovat, jaký to byl kauf, a jednak ten vhled do života poměrně běžných, neopodstatněně sebevědomých a otravných Američanů. ()

Marek1991

Renovácie v kapitalizme s nesympatickou dvojicou a snobským názvom Property Brothers na spôsobom reality šou, ďakujem neprosím. Z architektonického hľadiska mi to príde ako nočná mora. Keby som nemal rád dizajn a veci okolo stavieb, tak tomu nedám ani hviezdu. ()

kaposlav

Nie som fanúšikom týchto Reality-kravín, ale dá sa na tento program pozerať. Takmer všetci obyvatelia tunajších končín aj tak o tom môžu len snívať pri počúvani čo koľko stojí. Napríklad na začiatok odstránenie termítov len 5000 dolárov. Ceny nehnutelnosti sa pohybuju radovo v státisícoch bez prerábky. Aj pre väčšinu amíkov ide len o sen a nie o realitu. ()

RigorMortis

Zaujímavý nápad so sympatickou dvojicou moderátorov, aj na výsledok sa celkom pekne pozerá. Problém je však v tom, že je to stále o tom istom, rovnaký scenár. Ceny domov sa pohybujú v státisícoch, rekonštrukcie v tisícoch (ak nie desaťtisícoch) dolárov, domy sú často až brutálne prepychové a prečačkané a miestami tam krásne vidno 'murikánsky spôsob myslenia (dom bez bazénu? nemožné, neberieme). Slovač môže teda akurát len sedieť pri televízore, ticho závidieť alebo iba pozerať. Čo jej zostáva. ()

Ghely

Ano, renovace byly nastejno - odstraní se všechny příčky a všude se nacpou dekorace. Mě ale bavilo koukat se na nové materiály a jejich odlišný způsob výběru. Stejně tak bylo patrné, že laik nedokáže odhadnout hodnotu nezrekonstruované nemovitosti, až když mu to někdo předvede ve 3D, najednou jsou všechny "úžasné". Hlavní postavy - dvojčata mi přišli dobře sehraní a občas si i dovolili malé vtípky, které oživili jinak stále se opakující scénář. ()

dragon'88

Jeden z lepsich programov. Chcelo by to menej dramy a kecov ako v specialoch Ranch a NOLA. Odporucam Fixer Upper s celkom inou atmosferou. 3.5* ()