Komedie / Drama / Mysteriózní / Hudební

Velká Británie, 2014, 95 min

Výborná ukázka hereckého mistrovství Michaela Fassbendera, který na sebe klidně vezme masku, takže jeho obličej většinu filmu není vidět. Proč by neměl vzít takovou výzvu? Je mi tím sympatický, což je spojeno i s tím, že tenhle životopisný snímek je výborně absurdní, až je silně depresivní. Skvělé herecké výkony.(10.9.2014)

Jeden z nejkrásnějších a nejzábavnějších zážitků na LETNÍ FILMOVÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti! Na tenhle film jsem se moc těšila a splnil má očekávání! Skvělá hudba, zábava, herci,především Michael, Domhnall a Maggie, no zkrátka všichni v sále se náramně bavili a byli z filmu nadšení. Jsem moc ráda, že zrovna tenhle kousek jsem viděla v předpremiéře a už se moc těším, až se na něho v listopadu vydám s kamarády do kina, znovu. ''I LOVE YOU ALL''. (LFŠ 2014)(7.9.2014)

Freak folková esej o kreativitě, vnitřních běsech, vysněných deskách a sociálních médiích zaujme především tím, s jakou lehkostí dokáže střídat polohy mezi srdceryvným patosem, zemitým humorem a vršením popkulturních odkazů. Zasazení zmíněných sociálních médií do samotného vyprávění, chcete-li do dramatického oblouku, můžeme číst tak, že tvůrci přicházejí s receptem na „vypořádání se s hypem" už během samotného filmu, bez nutnosti dalších ex-post diskuzí, přičemž to nelze vnímat ani trochu alibisticky. Nakonec je to vlastně takový malý osobní film, který v samém závěru možná hřeje o něco více než by měl, což plně vynahrazuje to, že jsem se u některých pasáží smál nahlas.(22.6.2014)

Slušnej mindfuck, ale zase ne až tak weird, jak by to asi samo chtělo být. Domhnall s každou další rolí úspěšně trénuje schopnost krást si celej film pro sebe, Fassy charizmatickej i s tou blbou kebulí a hudba taková, že by to chtělo natočit jako plnohodnotný album. Jo, takhle nějak si představuju tvůrčí proces takových Deerhoof. #chinchilla(3.8.2016)

Polnočné weird kino. Frankova záverečná performance I Love You All bola geniálnym momentom. A Maggie to tam veľmi pristalo. Páči sa mi, že neskôr pri propagácii filmu išli s týmto band konceptom ďalej a vystupovali ako živá kapela napr v Colbert Report. (Art Film Fest - Kino Prameň - Teplice - 23.6.2014)(12.10.2014)

• - Michaelovi Fassbenderovi (Frank) hlava z vystuženého papiera podľa režiséra vôbec nevadila, dokonca sa mu v nej údajne hralo veľmi dobre. (Zdroj: ASFK)

• - Všetky skladby v podaní kapely hrali herci naživo. (DEGESH)

• - Frank je inspirovaný životem a smrtí Franka Sidebottoma, alter egem muzikanta Chrise Sieveye, ale i hudebníky, jako jsou Daniel Johnston a kapitán Beefheart, kteří měli ve své době pověst hudebních outsiderů a undergroundových podivínů. (geklon)