Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sergio Colombo je ředitelem místní pojišťovny. Bohužel ho právě opustila manželka a navíc byl přeložen do Kanady. Při odletu mu ještě omylem vymění letenku, takže místo v mrazivé Kanadě skončí na horkém Dálném Východě. Jak ale zpátky, když se s těmi lidmi tady nedá vůbec domluvit. Navíc vůbec netuší, že o jeho zavazadla se velmi zajímá místní drogová mafie a náš drahý Sergio skončí v Thajsku. Aby spasil holý život, musí prchnout až do Japonska. Jediná touha, která ho drží při životě, je vrátit se do Itálie a dát si špagety. A to je veliká touha! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (35)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Pravda poněkud slabší Villagio, ale i tak jsem si film celkem užil, humor je sice dost obehraný a Villagio se tváří více a více jako dement, ale je to prostě taková ptákovina že se jen řeknete "Co to kurva?" Čekal jsem že je rok 1997 a nemůžu čekat dalšího účetního, ale film poměrně překvapil. Čistý průměr. 10% srážím za neuvěřitelně hnusnou diskárnu. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tohle uz je precejen jenom takovy vareni vody, desne vyzranej Villaggio dela svoje tradicni saskarny, ale uz to kolikrat neni buhvijak vtipny, navic jednu chvily ma snad nejgigantictejsi gate svy kariery. Pribeh by jeste docela usel, hudba taky, ale proste Villaggio ma daleko vtipnejsi kousky. Coz ale neznamena, ze by nebylo cemu se zasmat, sem tam se nejaka ta brutalni scenka urodi. ()

Reklama

ScreamJay 

všechny recenze uživatele

Další Fantozziovka od gigaspoďárovníka Villagia. Banzai má oproti několika dalším jeho komediím slušnou výpravu a taky slušný spád, jenž se přelévá ve velmi oku lahodících prostředích exotického Thajska a Japonska. Žel výprava nezachrání všechno co se celého filmu týče. Speciální efekty opět primitivní, kamera příliš statická a k dynamickému ději nepartnerská. Dabing Stanislava Fišera opět zabírá a drží film nad vodou, ovšem Villagiova taktika čím dementnější tím lepší už neslaví toliko úspěchů. Narozdíl od Hasičů 2 nebo Zakázaných snů má tenhle film alespoň akci a pár neotřelých nápadů a slušivých kostýmů. Třeba v tom sumo oblečku to Paolovi fakt sekne, jen nedej bože aby pod tím měl tangáče a ten obleček by mu spadl. To by pak rapidně přibylo klientů na očním. Dvě hvězdičky jsou tak maximem, které lze z jámy jménem Banzai vydolovat. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Nepochopím, prečo sa tak uhlo vo Villaggiových komédiách od klasických humorných skečov smerom k lacným fórkom. Herci sa tu správajú ako blázni a niektoré "skeče" pôsobia až trápne. Dve hviezdy dávam preto, že sa občas nejaká scéna naozaj podarila, ale bohužiaľ ... škoda, škoda. Spočiatku sa na to dá celkom fajn pozerať, má to niekoľko dobrých momentov a niečo, čo môžeme považovať za dejovú líniu. Bohužiaľ posledná tretina filmu je neskutočná výplň. Sú tu síce niektoré skvelé fóriky, ale je tu tiež dosť hluchých miest. Nie je to až tak vtipné ako skôr trápne, ale pomerne originálne gagy nie sú nikde inde k videniu a Villaggio predvádzajúci ich vo svojom neodolateľne uvoľnenom prejave, nemá v tomto ohľade hereckú konkurenciu. Extrém ja rád, ale ubrať na tej zbytočnej trápnosti by nezaškodilo. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tak tady Paolo není v pozici radikálního loosera týhle planety a humor se snaží vymlátit s konfrontace odlišných kultur, přesnějí řečeno Paolovské nekultury a Asijské kultury. Vzníkají tak momenty kdy jsme se gebil jak svině, třeba scéna Paolo vs. překladatel byla vysloveně exportní. Nebudu mít nikdy problém si čas od času pustit tenhle biják a promasírovat si tak smíchovody. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama