Fallen Angel (S01E02) (epizoda)

Sci-Fi / Drama

USA, 2018, 57 min

Takto do detailu a bohatě pojmuté sci-fi, tady ještě asi nebylo. Je to místy cyberpunk, občas noir, ale po celou dobu je vše konzistentní a i když se napohled nic neděje, víte, že je před vámi spousta zatáček, za nimiž bude nejedno překvapení. Smekám před Netflixem. Sci-fi seriál pro fajnšmekry...určitě ne pro popcornáře a Strekisty(17.2.2018)

Tak se hned zacalo vysetrovat, ale ze by to bylo nejak strhujici se rict neda. Mohlo by to davat vetsi smysl, stale to susti papirem a akce, ktere je fakt hodne, by nemusela byt vypravena jen closeupy a tolika strihy.(2.4.2018)

Jede to dál, jede to dobře. Za všechno scéna v muzeu. Tady máte realitu děcka. Sice pomalé, ale co čekat od Netlixu. To já na něm právě žeru. Pomalu, pomalu a ránu na solar nečekáte (teda jako čekáte, zásadně v posledních deseti minutách). Tohle je jenom pro hardcore sci-fi fandy s odstíny jiných žánrů. A jak je zmíněna ona nahota. Ano, když se to hodí do děje, a jako že hodí, tak proč ne? Jestli máte problém, nekoukejte (i když ten Purefoy...ne děkuji, znovu už ne!). Jenom škoda, jak je napsaný scénář ve vztahu pouzdo Kovacze a Ortegové, protože to musí dojít každému hned (mě to v knize došlo až v moment, kdy to autor napsal narovinu).(27.2.2018)

Vseeetky sceeeny suu pomaleee. Ta full nahota oboch pohlavi mi tu nejak nie a nie pasovat, jak je to inak take... na zapnutie v telke k inej cinnosti. Stale ale sledujem.(3.2.2018)

Ale ano, tohle půjde. Druhá epizoda mě bavila ještě o něco málo víc než pilot, mám dojem, že se vše začalo rozjíždět tím správným způsobem. Tempo příběhu sice není nijak zběsilé, ale vůbec mi to nevadí, s akcí se neplýtvá, ale pokud k nějaké dojde, má slušnou úroveň a líbí se mi celková atmosféra.(27.7.2018)