Kovacs se snaží najít člověka, který Bancroftovi vyhrožoval zabitím. Poručík Ortegová zatím obchází pravidla, aby mohla sledovat jeho pohyb. (Netflix)

Lenka.Vilka

Jede to dál, jede to dobře. Za všechno scéna v muzeu. Tady máte realitu děcka. Sice pomalé, ale co čekat od Netlixu. To já na něm právě žeru. Pomalu, pomalu a ránu na solar nečekáte (teda jako čekáte, zásadně v posledních deseti minutách). Tohle je jenom pro hardcore sci-fi fandy s odstíny jiných žánrů. A jak je zmíněna ona nahota. Ano, když se to hodí do děje, a jako že hodí, tak proč ne? Jestli máte problém, nekoukejte (i když ten Purefoy...ne děkuji, znovu už ne!). Jenom škoda, jak je napsaný scénář ve vztahu pouzdo Kovacze a Ortegové, protože to musí dojít každému hned (mě to v knize došlo až v moment, kdy to autor napsal narovinu). ()

Wiikii

Budoucnost je dle filmařů evidentně období laxnosti, zhýralosti a špinavosti pro většinu lidí co jsou chudí. Mohli jsme tento styl už vidět tisícekrát například ve snímku Gattaca. A však proč ne, lidi to mají rádi, díváme se na to. ... Já osobně jsem trochu skeptický k tomuto výtvoru, protože zatím nevidím nic inovativního, leč pořád se to rozjíždí a to mě drží u sledování.... ()

Martrix

Takto do detailu a bohatě pojmuté sci-fi, tady ještě asi nebylo. Je to místy cyberpunk, občas noir, ale po celou dobu je vše konzistentní a i když se napohled nic neděje, víte, že je před vámi spousta zatáček, za nimiž bude nejedno překvapení. Smekám před Netflixem. Sci-fi seriál pro fajnšmekry...určitě ne pro popcornáře a Strekisty ()

Anderton

Atmosféra je skvelá, tvorcovia presne vedia, ako má vyzerať kyberpunk a že jeho dôležitou zložkou je neo-noirová štylizácia. Viac sa pozrieme do súkromia vyšetrovateľky, majiteľa penziónu a Kovacs rieši prvého podozrivého. Pritom sa dozvedá dôležité skutočnosti ohľadom sieti prostitúcie, takže nechajme sa prekvapiť, kam až vedie králičia nora. Možno ale ide o falošnú stopu a naťahovanie času. ()

Necrotongue

Ale ano, tohle půjde. Druhá epizoda mě bavila ještě o něco málo víc než pilot, mám dojem, že se vše začalo rozjíždět tím správným způsobem. Tempo příběhu sice není nijak zběsilé, ale vůbec mi to nevadí, s akcí se neplýtvá, ale pokud k nějaké dojde, má slušnou úroveň a líbí se mi celková atmosféra. ()