Kovacs spřádá plán útěku, zatímco se na planetě slaví Harlanův den. Quell dává dohromady střípky svého života a Poe skládá účty. (Netflix)

Necrotongue

No jo, zdá se, že i tvůrcům samotným došlo, jak slabými postavami druhá řada disponuje, takže už podruhé sáhli pro charaktery známé z předchozí sezóny. Nejsem si ale jistý, jestli jim to k něčemu bude, zvlášť když se snaží každou chvíli zachraňovat místy velmi chabý děj nasazením inkvizičních postupů. Na mě to moc nefunguje. ()

Ellmariachi

Díl, kde se děj pohne opravdu zásadně. Načne se prozrazení tajemství a postavy začínají být konečně zajímavé. Jak kladné, tak záporné. A konec připraví fajn překvapení. Bohužel mě stále nebaví hlavní postava. Mezi tím, co v první sérii tvrdil muziku, tady se jen věci okolo něj tak nějak dějí. A to nemluvím o tom, že ani jeho pouzdro, herec, mi nepřijde vůbec dobrý. Byť by z pochopitelných důvodů mělo být právě to poslední naopak. ()

Martinius

ide to od deviatich k piatim. pribeh zacina byt nepresvedcivym a tym padom nezaujimavym az nudnym. sklzava do stereotypov, aj do akejsi moralnej monochromatickosti. medzicasom zacinam byt alergicky na fiktivne neologizmy ako "sleeve" a "needlecast". ()

Dlaha

Věci se komplikují, tajemství se odkrývají a mně zůstala po tomhle dílu čelist dole. Zatím nejlepší díl druhé série, možná je to ale i díky tomu, že se soustředí více na vedlejší postavy než na nového nemastného neslaného hlavního hrdinu. ()

Kimkong

Další mučení a velmi originální poprava. Mám pocit, že tato řada je jen o mučení. Nicméně další vracení nějakých divných verzí postav co tam nemají co dělat se mě nelíbí, ale uvidíme. Každopádně odhaleno, že svět má nějaké zvrácené tajemství. ()