Wu yue tian zhui meng

Randy Che

Aileen Li

Zvuk:

Tu Duu-Chih

V tomhle díle nejde ani tak o hodnocení filmové jako hudební. Kdo nemá rád asijskou hudbu, může jít v klidu a bez výčitek dál. Naopak, kdo miluje mandarínštinu společně s lehkým rockem, užije si hodně:-) Navíc není chlapecká skupina jako chlapecká skupina, protože Wu Yue Tian nejsou žádní kluci, ale chlapi. I když nemají na břiše pekáče buchet a horu plastických úprav, (jak je teď v Asii zvykem) o to víc si jich cením a i proto, že si texty i hudbu z 99,7% píšou oni sami. V celém filmu mě akorát mrzela absence Feng Kuang Shi Jie (Crazy World) a Yi Ke Ping Guo, ale to nevadí, protože na youtube je k dispozici celý koncert 3DNA:-) Co se týká scének, Rene, Richieho i ostatní mám ráda, takže mě to bavilo. První příběh byl úsměvný, druhý mám nejradši a třetí byl moc vyděračský, ale zase navodil atmosféru. Akorát ve druhém příběhu nemuseli zkracovat Wen Rou na polovinu, protože celá z koncertu byla ještě lepší s Ashinovou recitací, kterou tam bohužel nedali. Kdyby to bylo možné, za mě by to bylo na 200%:-)(17.12.2012)