poster

Bez minulosti (TV film)

 • USA

  Clear History

Komedie

USA, 2013, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kingjiri
  ***

  Nathan je věčnym smolařem, což samozřejmě příběh využívá. Dobrý ale je, že scénář nesklouzne do klasickýho klišoidního závěru a komický situace nijak zbytečně nepřehání (nedostává je do trapnejch poloh). A to společně s poměrně atypickym hlavnim hrdinou v seniorskym věku vytváří zajímavou podivanou i přesto, že jde "jen" o TV film (což se trochu negativně projevuje na výpravě a kulisách). Vedle dobrýho příběhu, překvapí herecký obsazení vedlejších rolí (Danny McBride, Eva Mendes nebo Liev Schreiber). Dobrá zábava na volnej večer.(17.4.2014)

 • m4xp4yn3
  ***

  Mám rád LD, ale Clear History je až příliš okatým krmením diváků starým obsahem, vyplněním prázdného místa které zůstalo po Curb. Larry je pořád ve formě a dokáže napsat svižný scénář bez hluchých míst. Bohužel však pouze s ambicí pobavit, takže namísto břitkých společenských komentářů sledujeme šablonovitou komedii, po jejímž konci ve vás nic nezůstane.(10.11.2013)

 • Malarkey
  ***

  Larry David rozhodně není postavou, kterou bych ve filmech viděl každý den. Užívej si, co to jde nicméně byl filmem, který jsem si v rámci Allenovek parádně užil a právě on byl jeden z těch, co si vysloužil obrovskou pochvalu v rámci celého filmu. No a ne jinak je tomu i tady. Bejt nalitej, třeba i na šrot, tak dám třeba pět hvězd, protože k tomuhle filmu se takovej stav vysloveně hodí. Řeší se tu totiž náhony, kdo koho udělal nebo kdo komu vykouřil...no a taková debata se hodí přesně k tomu případu, kdy je člověk řádně nalitej. Za střízliva to nemá ty správný grády, proto i tenhle film, ačkoliv není zlej, za střízliva nemá takový grády. Nutno dodat, že to tady píšu po čtyřech pívech. Film jsem pak shlédl po jednom čaji.(11.4.2014)

 • kaylin
  **

  Nevím, čím to bylo, ale když jsem se na ten snímek díval, tak jsem nějak nic necítil. Prostě žádné emoce. Snad za to mohla únava. Pak jsem o tom trochu přemýšlel. Je to vlastně snímek o tom, jak si jeden chlap na celkem stará kolena zkazí život, aby to napravil za deset let tím, že to podělá ještě mnohem víc. Pořád má však přátele, kteří na něj nezapomenou. A to je tak celé. Hezké, potěší menší role hereckých hvězd, ale jinak to ve mně prostě nic moc nezanechalo.(7.12.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Kdybych měl změnit identitu pokaždé, když se ve zprávách veřejně propírá nějaké mé špatné rozhodnutí, tak bych už ani nevěděl, jak jsem se původně jmenoval. Proto se v takové situaci pouze několikrát zhluboka nadýchnu a pustím si nějaký zábavný film, kterým Bez minulosti rozhodně není. Mně totiž celkem dost nebavilo fandit protivnému týpkovi, jehož smysl pro humor pochází z jiné galaxie, než ten můj. Něco sice zachránili jeho slavní přicmrndávači, ale většina humoru se utopila v nesnesitelných exhibicích ukecaného veterána. A na těch dvou hvězdách nezměním nic, ani kdyby mi ho vykouřili všichni členové skupiny Chicago najednou.(25.6.2014)

 • - Na obrazu, který po výbuchu dostane Nathan (Larry David) do rukou, je auto červené barvy. Za pár vteřin, když jej nese do vozu, je na obraze auto bílé. (Endrju)