Číšníci

• Itálie

Camerieri

Komedie

Itálie, 1995, 101 min

Paolo tentokráte v jiné roli, než je u něj ve většině přìpadů zvykem. Jedná se o komedii spìše slovnì, než gagovou, což filmu úplně neubližuje, ale také ničìm neobzvláštňuje. Dokázal bych si představit tento výtvor i jako divadelnì hru. Jde spìše o průměrný snìmek, který vykouzlì malý ùsměv, žádné salvy smìchu. Přes to doporučuji zhlédnout, už jen dìky hereckým výkonům, zejména již zmiňovaného Paola, který zde dokazuje, že umì hrát i bez vypláznutého jazyka, bláznivých kostýmů, či výrazu při skřìpnutých prstech.(22.11.2013)

Tohle není komedie...(25.9.2011)

Pompucciho komedie je jedním z posledních filmů Cicca Ingrassia (jako Loppi) a milovníkům italské komedie vřele doporučuji ji shédnout. Villaggio, Abatantuono i Messeri dodávají snímku to potřebné.(8.1.2012)

Na komedii až příliš melodramatické.. Hezký snímek o typech lidí a povah.. Dost kritický, na což jsme u Villaggia zvyklí... :-)(10.3.2012)

Je to normální blbost ale dalo se nato koukat.(25.4.2018)